Dmuchane namioty i ogrzewanie podczas eventów

Jeszcze na początku tego roku nikt z nas nie przypuszczał przed jakim staniemy wyzwaniem. Stan pandemii spowodował, że wielu z nas musiało się wstrzymać lub całkowicie zrezygnować ze swoich planów. Ten moment sprawił, że wiele firm musiało zrewidować harmonogram swoich działań.

fot. AmeriGas Polska

Jedną z takich była firma Poltent Sp. z o.o. Polski producent reklamy pneumatycznej. Duże doświadczenie i kreatywność zespołu pozwoliły na natychmiastową zmianę strategii i przygotowanie swoich klientów do działań w nowym reżimie sanitarnym. Reklama pneumatyczna to nic innego jak reklama dmuchana. To wydawać by się mogło proste rozwiązanie, daje całe spectrum możliwości działań na bardzo szeroką skalę, a w zasadzie brak ograniczeń w jej zastosowaniu. Dla produktów dmuchanych nie istnieją żadne ograniczenia.

Reklama pneumatyczna w służbie medykom

W czasie trwania pandemii namioty Poltent doskonale sprawdziły się jako namioty sanitarne oraz komory do dezynfekcji. Dzięki łatwości instalacji, intuicyjnej konstrukcji, możliwości szybkiej dezynfekcji oraz modułowej strukturze stanęły na pierwszej linii frontu i z powodzeniem służyły medykom oraz służbom sanitarnym podczas ich ciężkiej pracy.

fot. AmeriGas Polska

Dodatkowy atut stanowi system grzewczy w postaci parasoli, który pozwala na użytkowanie namiotu sanitarnego w każdych warunkach i o każdej porze roku.

Łącząc siły z firmą Poltent, AmeriGas wypracował kompleksowe rozwiązania, które nie tylko zaciekawią odbiorców, ale spełnią najsurowsze nawet normy, gwarantując przy tym pełny komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. System wentylacji pozwala na szybką cyrkulację powietrza, co jest ważnym czynnikiem w zamkniętym pomieszczeniu.

fot. AmeriGas Polska

Połączenie produktów Poltent oraz AmeriGas gwarantuje Państwu sukces w realizacji każdego ze swoich planów. Zapraszamy do współpracy.


Data publikacji: 2020-06-01

Podobne technologie i poradniki


11.02.2021 | Ogrzewanie
Ogrzewanie w typowym polskim domu od wielu...
06.08.2020 | Ogrzewanie
Trwająca od pewnego czasu rewolucja w branży...
14.07.2020 | Ogrzewanie
Dzierżawa zbiornika to 100 % odpowiedzialność dostawcy...
08.10.2019 | Ogrzewanie
Już od kilku lat również w Polsce...
24.07.2019 | Ogrzewanie
Każdy marzy o własnym domu. Nie chcemy...
termofol-glowne
11.07.2019 | Ogrzewanie
Folia grzewcza – niezbędne informacje Folia grzewcza...
09.04.2019 | Ogrzewanie
Jeśli jesteś posiadaczem pralni to mamy wspaniałą...
07.03.2019 | Ogrzewanie
Planując wynajem, sprzedaż czy kupno nieruchomości warto...
15.01.2019 | Ogrzewanie
System Zero – to rewersyjna, powietrzno-gruntowa pompa...
10.01.2019 | Ogrzewanie
Pompa ciepła, która wykorzystuje dwa źródła energii...
07.01.2019 | Ogrzewanie
Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że czyste...