Pokaż filtry
Filtrowanie i sortowanie
20.10.2016 | Stalowe kontrukcje

Wybór systemu, w jakim zbudujemy dom, garaż, halę czy biuro, niesie ze sobą określone ryzyka i konsekwencje. Budując metodami tradycyjnymi, musimy wziąć pod uwagę wysokie koszty oraz długi czas realizacji inwestycji. Decydując się na drewno, musimy być świadomi konieczności cyklicznych impregnacji i konserwacji. Zanim jednak podejmiemy taką decyzję, warto poznać innowacyjny, ale już sprawdzony system, oparty na konstrukcji szkieletowej z ocynkowanej stali.

18.02.2016 | Stalowe kontrukcje

Duże przedsiębiorstwa przemysłowe nie mogą sobie pozwolić na żadne przestoje w pracy. W momencie, w którym pojawia się konieczność remontu urządzeń czy instalacji przemysłowych ważne jest, aby prace te zlecić wykonawcy, który przeprowadzi je nie tylko rzetelnie i terminowo, ale także zastosuje dogodną organizację robót, uwzględniającą potrzebę ciągłości utrzymania ruchu. Takie usługi świadczy firma Metalarte z siedzibą w Gilowicach.

05.11.2015 | Stalowe kontrukcje

Utarło się przekonanie, że współczesne znaczy jednorazowe, byle jakie, niesolidne. Bajka o Trzech Świnkach już maleńkim dzieciom wpaja stereotyp solidnego domku murowanego. Ta obiegowa opinia jest na tyle powszechna, że rozważając budowę domu, inwestorzy nie biorą w ogóle pod uwagę innych opcji niż cegły czy pustaki. Podążając za schematami, tracą czas i pieniądze.

23.09.2015 | Stalowe kontrukcje

Tradycyjny system budowli murowanych, mimo że wciąż unowocześniany, pozostaje nadal najbardziej czasochłonną i pracochłonną metodą wznoszenia domów. W dobie kredytów hipotecznych i życia w niewiarygodnie szybkim tempie, kiedy to czas decyduje o ekonomiczności, a opłacalność o wyborze danego sposobu budowania, coraz większą popularność zyskują nowoczesne rozwiązania. Wśród nich bardzo rozsądnie prezentuje się technologia ocynkowanego szkieletu stalowego firmy SFH Grzywka.