Hettich Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
62-080 Lusowo,
ul. Wierzbowa 48,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 61 816 83 00
Email: [email protected]
WWW: www.hettich.com

Hettich Polska Sp. z o.o.

O firmie


Firma Hettich jest jednym z największych producentów okuć do mebli i zabudowy wnętrz. Marka znana jest zwłaszcza z systemów do szuflad, do drzwi przesuwnych i składanych oraz organizerów.

Bogate doświadczenie

Firma Hettich została założona w 1888 roku przez Karla Hettich w mieście Schramberg i od tego czasu specjalizuje się w tworzeniu inteligentnej techniki do mebli. Dziś przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 7400 pracowników.

Inteligentna technika, design i funkcjonalność

Obecna dziś na całym świecie marka odznacza się niemiecką jakością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które łączą w sobie funkcjonalność oraz design. Hettich projektuje oraz dystrybuuje rozwiązania dla mebli każdego rodzaju (systemy do szuflad – prowadnice, organizatory, okucia do frontów, zawiasy, uchwyty, systemy okuć do mebli biurowych i rozwiązania do ich organizacji, zamknięcia do mebli), a także systemy do drzwi przesuwnych i składanych, które mogą być zastosowane zarówno w szafach, jak i pomiędzy pomieszczeniami.

Asystent Techniczny

Stawiając na nowoczesne rozwiązania, firma uruchomiła także Asystenta Technicznego Hettich czyli pomocne narzędzie on-line, które ułatwia montaż i regulację produktów oraz jest źródłem wiedzy, porad i narzędzi, przydatnych odbiorcy okuć tej marki.

Współpraca z różnymi odbiorcami

Hettich dostarcza swoje rozwiązania do przemysłu, jak też do odbiorcy indywidualnego. Z okuć producenta korzystają także stolarze, montażyści, architekci, projektanci i dystrybutorzy. Produkty można zakupić poprzez sklep internetowy oraz w wybranych punktach sprzedaży.

Rozwiązania do szuflad

Systemy do szuflad marki Hettich przeznczone są do dowolnego pomieszczenia i dla różnych obciążeń. Firma oferuje szeroki program akcesoriów oraz oskrzynie jedno- lub dwuścienne w różnych wariantach. Flagowymi produktami marki są systemy: AvanTech YOU, ArciTech, InnoTech Atira, InnoTech oraz MultiTech. Systemy oferowane są z dodatkowymi funkcjami, takimi jak samodociąg, Silent System, Push to Open, Stop Control.

Prowadnice

Hettich znany jest także z szerokiej gamy oferowanych prowadnic z pełnym wysuwem, samodociągiem, otwieraniem elektromechanicznym (Easys) oraz Systemem Silent, Push to open (m.in. prowadnice Actro 5D i Quadro). Firma oferuje także niezawodne prowadnice kulkowe z kulkami hartowanej stali oraz prowadnice rolkowe.

Organizacja szuflad

Dopełnieniem programu dla szuflad jest bogata gama organizerów o różnej wielkości i wykonanych z różnorodnych materiałów. Hettich oferuje m.in. wkłady OrgaTray na sztućce, przyprawy, noże oraz inne pomoce kuchenne. Dostępne są także uchwyty na talerze oraz inne pojemniki, jak również elementy dzielące szuflady i profile zamykające.

Systemy drzwi przesuwnych i składanych

Niemiecki producent wytwarza także systemy do drzwi przesuwnych i składanych, które przeznaczone są do frontów różnej wielkości i wagi. Te rozwiązania także wyposażone mogą być w Silent System, odpowiadający za komfort otwierania i zamykania. Wśród systemów dla drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym znajdziemy m.in. TopLine M, L i XL (do drzwi nakładanych), TopLine 110, 25/27 i TopLine 1 (do drzwi wpuszczanych). Hettich oferuje także system do drzwi przesuwnych wpuszczanych i nakładanych z dolnym mechanizmem jezdnym – SlideLine. W ramach systemów do drzwi składanych znajdziemy rozwiązania do drzwi mocowanych na boku korpusu (WingLine S, WingLine 220, WingLine 230, WingLine 77).

Zrównoważone podejście

Poza wysokojakościowymi produktami, firma Hettich jest znana ze swojej strategii zrównoważonego rozwoju, która opiera się na odpowiedzialności ekologicznej, socjalnej i społecznej. Marka planuje neutralność ekologiczną dla wszystkich swoich zakładów.

Zawsze na czasie

Firma nieustannie śledzi trendy oraz projektuje wyroby, które zaspokajają potrzeby różnych odbiorców – od rzemieślnika po dużego producenta. Hettich na bieżąco komunikuje aktualne megatrendy, a także bierze udział w wydarzeniach branżowych.

Produkty i Usługi


Produkty:

– systemy do szuflad
– okucia do frontów podnoszonych
– prowadnice
– organizacja szuflad
– systemy drzwi przesuwnych i składanych
– zawiasy
– uchwyty
– systemy okuć do mebli biurowych
– organizacja do stołów i mebli biurowych
– systemy zamknięć do mebli
– złącza
– wyposażenie meblowe
– pomoce montażowe i narzędzia do projektowania

Usługi:

– kompleksowa obsługa danych (CAD i projektowanie – 2D, 3D, rysunki przekrojowe PDF)


Słowa kluczowe: zawiasy, okucia do klap, systemy szuflad, systemy prowadnic, systemy do drzwi przesuwnych, systemy do drzwi składanych, pozostałe produkty, kolekcja uchwytów, funkcje komfortu użytkowania, rozwiązania do urządzeń agd,