STAJDER s.c. Producent schodów, schody drewnianeAdres firmy:
32-400 Myślenice,
Osieczany 352 ,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 12 274 15 30
tel. kom. +48 601 511 571
Email: [email protected]
WWW: www.stajder.com

STAJDER s.c. Producent schodów, schody drewniane

O firmie


STAJDER – to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Połączenie doświadczenia i nowoczesnego spojrzenia przynosi efekty – piękne schody drewniane którymi nie boimy się pochwalić.

Do naszych realizacji wykorzystujemy wysokiej jakości drewno charakteryzujące się odpowiednimi właściwościami fizycznymi i mechanicznymi. Stosowany materiał – naturalny, posiadający swój niepowtarzalny klimat – współtworzy równie unikalną atmosferę mieszkania. Warto jednak pamiętać, że schody drewniane , umieszczone w salonie czy hallu, powinny swoją stylistyką, kolorystyką i użytymi materiałami, harmonizować z architekturą i aranżacją wnętrza.

Dbamy o najwyższą jakość wykonania naszych produktów dzięki czemu nasza firma jest rozpoznawalna na rynku krajowym jak i w wielu krajach europy. Dokładamy wszelkich starań aby schody drewniane wykonane w naszej firmie zaspokoiły potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Produkty i Usługi


  • Schody drewniane

Słowa kluczowe: stajder, schody stajder, schody drewniane, producent schodów drewnianych, schody klasyczne, schody nowoczesne, schody gięte, schody stylowe,