HydrotermoAdres firmy:
37-700 Przemyśl,
ul. Stefana Batorego 4,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. 697 410 168
Email: [email protected]
WWW: hydrotermo.pl

Godziny otwarcia:

pon - pt: 09.00 - 17.00Hydrotermo

O firmie


Świat Hydrotermo to wszechstronna oferta związana z łazienkami. W naszym sklepie internetowym projektujemy i wyposażamy je od A do Z, począwszy od instalacji grzewczych, przez estetyczne baterie łazienkowe, aż po funkcjonalne kabiny prysznicowe lub wanny. To jednak nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz również wyposażenie kuchni, produkty związane z techniką sanitarną oraz grzewczą, klimatyzację, rekuperację, a nawet rozwiązania z zakresu elektryki. Wszystko po to, aby twój dom był ciepły i przytulny.

W naszym podejściu do tworzenia łazienek i doboru odpowiedniej oferty korzystamy z doświadczenia innego bliskiego nam podmiotu – polskiej firmy Euroterm. Jesteśmy częścią tej firmy, która jest ekspertem w branży techniki grzewczej i sanitarnej. Euroterm działa nieprzerwanie na rynku od ponad 20 lat, posiada sieć hurtowni hydraulicznych w całej Polsce, a w swoim portfolio ma wiele zrealizowanych inwestycji prywatnych i publicznych, wyposażonych we wszystko, co niezbędne do zapewnienia komfortu użytkowania.


Słowa kluczowe: sklep łazienkowy, meble łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe, miski sedesowe, kotły gazowe z montażem, baterie łazienkowe, zmiękczacz wody,