Ceramika Końskie Sp. z o.o.Adres firmy:
26-200 Końskie,
ul. Ceramiczna 5,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. +48 660 426 059
Email: [email protected]
WWW: www.ceramikakonskie.pl

Godziny otwarcia:

Pon-Piątek 8.00 - 17.00

Sobota 9.00 - 13.00Ceramika Końskie Sp. z o.o.

O firmie


Spójny design w całym domu za pomocą – Ceramika Końskie sp. z o.o.

W obecnie urządzanych wnętrzach często zależy nam na jednolitym stylu całego domu. Nie myślimy tutaj tylko o kolorystyce, czy ogólnym klimacie wnętrza, ale również o materiałach. Trudno jednak znaleźć takie rozwiązanie, które sprawdzi się funkcjonalnie zarówno w łazience w kuchni jak i w holu czy na tarasie. Produkty firmy Ceramika Końskie są odpowiedzią na tego typu zapotrzebowanie. Jeżeli nie masz pomysłu, jakie materiały wykorzystać przy urządzaniu poszczególnych pomieszczeń, a zależy ci na estetyce i funkcjonalności zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy.

Kilka słów o firmie

Ceramika Końskie jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczenie Polskim i zagranicznym. Funkcjonuje na runku od 1996 roku, jako spółka z udziałem zagranicznym. Produkty wytwarzane dzięki połączeniu włoskiej technologii z Polskimi surowcami, oraz przy pomocy polskich projektantów, są wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Jakość według najwyższych standardów

Produkty Ceramika Końskie odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania. Spełniają wszystkie normy przyjęte nie tylko w Polsce, ale również za granicą, dzięki czemu firma zyskała znaczącą pozycję na europejskich rynkach. Wyrazem najwyższego uznania są zdobywane przez nią liczne nagrody i wyróżnienia między innymi tytuł „Diamentowej Firmy” zdobyty w 2001 roku. Dodatkowym atutem naszej firmy jest posiadanie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej i współpraca z awangardowymi plastykami z Polski i zza granicy, którzy są w stanie spełnić najbardziej nietypowe życzenie każdego klienta. Pracownicy są otwarci na nowe pomysły i wyzwania, a każdy nowy projekt traktują jako szansę rozwoju, dlatego w projektach firmy obecne są najnowsze rozwiązania technologiczne i najnowsze trendy we wszystkich stylach od najbardziej klasycznych po awangardowe i nieszablonowe. W ofercie Ceramika Końskie każdy może znaleźć coś dla siebie

Płytki niezawodne w każdej sytuacji

Produkty firmy Ceramika Końskie są wykonane z bardzo trwałych materiałów, odpornych na wszelkie możliwe zagrożenia. W swoich projektach Ceramika Końskie umiejętnie łączy estetykę wykonania z funkcjonalnością uzyskaną dzięki materiałom najwyższej jakości. Różnorodność propozycji dostępnych w katalogu jest dopasowana do wszystkich możliwych stylów architektonicznych, dzięki czemu zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Produkty firmy Ceramika Końskie dzięki swoim właściwościom plamoodpornym, hydrofobowym i mrozoodpornym znajdą zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu oraz na każdym tarasie. Płytki są dostępne w różnorodnych wzorach i rozmiarach Firma posiada bardzo rozbudowaną sieć sprzedaży na terenie całej Polski, dociera ze swoimi produktami do wszystkich największych sieci sklepów, dzięki czemu płytki firmy Ceramika Końskie są bardzo łatwo dostępne.

Więcej informacji na temat firmy, dostępności i danych technicznych produktów oraz możliwości kontaktu z pracownikami firmy można znaleźć na stronie Internetowej: www.ceramikakonskie.pl.

Produkty i Usługi


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.ceramikakonskie.pl


Słowa kluczowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki, podłogi