Ceramika Color Sp. z o.o.Adres firmy:
26-200 Końskie,
Kopaniny 11b,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. 41 372 17 65
Email: [email protected]
WWW: www.ceramikacolor.pl

Ceramika Color Sp. z o.o.

O firmie


Estetyka, funkcjonalność i niecodzienny design – Ceramika Color sp. z o.o.

Podłoga jest jednym z najistotniejszych elementów każdego wnętrza. Niezwykle istotne jest, aby materiał, z jakiego została wykonana posadzka był odporny na wszelkie potencjalne niebezpieczeństwa, na jakie jest narażona. Kierując się przede wszystkim względami praktycznymi nie chcemy jednak rezygnować z walorów estetycznych nowej podłogi. Idealnym rozwiązaniem będą w takim przypadku płytki ceramiczne, które w perfekcyjny sposób łączą w sobie piękno z zaletami praktycznymi. Jeśli zastanawiasz się, jaki stylowy i efektowny akcent powinien znaleźć się na posadzce Twojego domu, zapoznaj się z ofertą firmy Ceramika Color.

Idealne do każdego wnętrza

Płytki ceramiczne firmy Ceramika Color sprawdzą się niezawodnie we wnętrzu urządzonym w każdym stylu. Znajdą zastosowanie zarówno w stonowanym wnętrzu skandynawskim czy prowansalskim, jak i w nowoczesnym i oryginalnym wnętrzu loftowym. Kolekcje płytek oferowane przez producentów firmy Ceramika Color zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów. Płytki firmy Ceramika Color charakteryzują się nieszablonowym designem inspirowanym naturą, kulturą i sztuką. Posiadanie ich w swoim domu świadczy o niezwykle wyrafinowanym guście i rzadko spotykanej szczególnej wrażliwości na piękno otaczającego nas świata. W ofercie firmy można także znaleźć doskonale uzupełniające każde wnętrze dekoracje ceramiczne oraz gres szkliwiony, które sprawią, że każda aranżacja zyska jeszcze więcej unikatowego charakteru i stylu.

Co wyróżnia firmę spośród konkurentów na rynku?

Produkty są dostępne w wielu rozmiarach w sklepach na terenie całej Polski. Wytwarzane są według najwyższych standardów jakościowych. Lokalizacja przedsiębiorstwa w zagłębiu ceramicznym, zapewnia łatwy dostęp do surowców i półproduktów.. Firma współpracuje z siecią sprawdzonych partnerów handlowych, których fachowość została zweryfikowana podczas wielu lat wspólnej pracy. Producent inwestuje też nieustannie w nowe urządzenia, gwarantujące zastosowanie przy produkcji płytek najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. To wszystko stanowi gwarancję najwyższej jakości usług.

Płytki ceramiczne firmy Ceramika Color są rozwiązaniem, które idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, nietoksyczne, niepalne i odporne na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się idealnie w łazience i w kuchni. Ich właściwości mrozoodporne powodują, że są niezawodnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju tarasach czy altanach lub elewacjach budynków. Dodają klasy i elegancji każdemu wnętrzu. Są idealnym połączeniem estetyki z funkcjonalnością.

Więcej informacji na temat firmy, kolekcji produktów, szczegółowych danych technicznych oraz możliwości kontaktu z producentem można znaleźć na stronie Internetowej www.ceramikacolor.pl.

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: ceramika, ceramika budowlana, ceramika color