STOL-KAR Sp. z o.o.- sp.k. Rolety.euAdres firmy:
21-500 Biała Podlaska,
ul. Warszawska 97,
woj. lubelskie


Kontakt:
tel. 83 343 29 41
tel. kom. 692 438 510
Email: [email protected]
WWW: rolety.eu

STOL-KAR Sp. z o.o.- sp.k. Rolety.eu

O firmie


Rolety.eu to adres sklepu internetowego, w którym można zamówić rolety wewnętrzne prosto od producenta. Wszystko wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach i z szybką dostawą. Pracują tu nie tylko znawcy, ale i pasjonaci oprawy okiennej, dlatego w ofercie klienci znajdą również karnisze wraz z akcesoriami w każdej odsłonie.

Dla niezdecydowanych rolety.eu stworzyły bloga, który nie tylko pomaga się zainspirować w kwestii aranżacji okien, ale też pozwala rozwiać zarówno te najczęściej, jak i trochę rzadziej pojawiające się dekoratorskie wątpliwości. To na jego łamach dowiemy się jakie rolety wybrać do naszych okien? Ale też przeczytamy ciekawe wpisy o miedzianych i pozostałych metalowych dodatkach do wnętrz.

Produkty i Usługi


Bardzo szeroka, ale zarazem przemyślana oferta sklepu internetowego rolety.eu obejmuje:

• Rolety wewnętrzne

We wszystkich dostępnych na rynku wersjach. Klient znajdzie tu rolety mini – łatwe i bezinwazyjne w montażu, Pozwalają one korzystać ze swoich praktycznych zastosowań i cieszyć się ich bezpretensjonalną estetyką w każdym wnętrzu.

Rolety dzień/noc cieszą się niesłabnącą popularnością właśnie ze względu na możliwość wyboru. To ich użytkownik decyduje o natężeniu światła w pomieszczeniu. Rzecz nie do przecenienia dla osób, które np. z racji wykonywanej pracy prowadzą nieregularny tryb życia.

Rolety w kasecie PCV bez prowadnic dają możliwość samodzielnego montażu i szybkiego cieszenia się z zalet takich jak regulacja natężenia światła czy większa prywatność w domu lub biurze.

Rolety w kasecie PCV z prowadnicą są rozwiązaniem dla każdego rodzaju pomieszczeń. Charakteryzują się idealnym przyleganiem do powierzchni okna i trwałością.

Rolety wolnowiszące w wielu rozmiarach, które szczególnie dobrze sprawdzają się przy nietypowych rozmiarach wnęk okiennych. A do tego nie wymagają skomplikowanej instalacji.

Rolety w kasecie aluminiowej Superior to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą lub są zmuszeni do zasłaniania kilku wnęk okiennych jednocześnie czyli przestrzeni o nieprzeciętnych rozmiarach.

Rolety 3D nowość, która jednak już zdążyła podbić serca klientów. Zapewne za sprawą niezwykłej funkcjonalności i trójwymiarowości. Dzięki ruchomym fragmentom tkaniny, które układają się między pionowymi płaszczyznami, rolety 3D dają efekt wymiaru przestrzennego. Wyjątkowość i świeżość we wnętrzach gwarantowana.

Rolety rzymskie znane i lubiane rozwiązanie zarówno pod względem praktycznych zastosowań, jakości, jak i dekoracyjności.

Rolety plisowane nowy, a już modny dodatek do wnętrz. Harmonijka urozmaica przestrzeń, łatwo ją zamontować również od dołu i od razu używać podziwiając jednocześnie jej urodę.

• Karnisze

14 rodzajów karniszy z czego kilka nowości, w tym będący prawdziwym hitem czarny mat. Nowe metaliczne i matowe powłoki z bogatym wzornictwem stylu glamour, jak i prostymi geometrycznymi wręcz surowymi wzorami.

Karnisz sufitowy szynowy wykonany z PCV najprostszy i coraz bardziej najpopularniejszy nie tylko w przestrzeniach publicznych i biurowych, ale też mieszkalnych. Karnisze szynowe umożliwiają zawieszenie nawet bardzo ciężkich zasłon i masywnych firan, co zapewnia bezpieczeństwo wybranej stylizacji i świetną oprawę okna.

Akcesoria do karniszy bez nich często wiele z nich byłoby pozbawione swojej niepowtarzalnej urody. Żabkim kółka, agrafki klipsy, wykończenie mają swoje wielkie znaczenie mimo niewielkich rozmiarów.

Po więcej info warto zajrzeć na https://rolety.eu/pl i wybrać coś dla siebie.


Słowa kluczowe: stol-kar, rolety.eu, rolety, zasłony, karnisze, plisy, szyny pcv, akcesoria, zasłony na okna, rolety do domu, rolety na okna, karnisze domowe, zasłony z prowadnicą, zasłony 3d, rolety na wymiar, nowoczesne karnisze,