ABIS PRZEDSIĘBIORSTWO PROD HAND USŁUGOWO BUDOWLANEAdres firmy:
00-716 Warszawa,
ul. Bartycka 24/26/Paw. 116,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 224 243 964
tel. kom. 601 245 819
Email: [email protected]
WWW: abis.waw.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek Piątek – 10:00 – 17:00

Sobota – 10:00 – 15:00ABIS PRZEDSIĘBIORSTWO PROD HAND USŁUGOWO BUDOWLANE

O firmie


Estetyka i prywatność w każdym wnętrzu – żaluzje, rolety, moskitiery A-Bis

Dla każdego z nas dom jest miejscem wytchnienia, relaksu i odpoczynku od trudów codzienności. Tworząc dla siebie idealną przestrzeń do zamieszkania dbamy o to, aby przebywanie w tym miejscu było dla nas komfortowe pod względem zarówno akustycznym, jak i termicznym oraz estetycznym. Jednym z elementów, które mają nam ten komfort zapewnić, jest instalacja odpowiednio dobranych żaluzji lub rolet. Bogatą gamę rozwiązań z tego zakresu można znaleźć w ofercie firmy A-Bis żaluzje i rolety, która dociera do klientów w całej Warszawie i okolicy.

Dlaczego warto rozważyć założenie żaluzji?

Ze względu na bardzo szeroki wybór oraz przeróżne kolory i kształty, żaluzje sprawdzą się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Zamontowanie w domu żaluzji pozwala na zachowanie równowagi pomiędzy utrzymaniem pożądanej temperatury, a odpowiednią wentylacją pomieszczenia. Żaluzje pozwalają również na dotarcie do pomieszczenia odpowiedniej ilości światła oraz zachowanie walorów dekoracyjnych. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się żaluzje drewniane i bambusowe, dopasowane do absolutnie każdego stylu architektonicznego, pozwalające na ocieplenie aranżacji dzięki potencjałowi naturalnego surowca.

Kiedy warto zdecydować się na rolety?

Rolety podobnie jak żaluzje są uniwersalnym rozwiązaniem dopasowującym się do każdego wnętrza. Dużo lepiej niż żaluzje sprawdzą się jednak w pomieszczeniach wystawionych na intensywne działanie słońca, ponieważ nagrzewają się zdecydowanie wolniej. Podobnie jak żaluzje posiadają liczne walory estetyczne i pozwalają regulować natężenie docierającego do pomieszczenia światła.

Firma A-Bis wykonuje rolety z wielu tkanin. Jeśli jednak żaden z oferowanych materiałów nie odpowiada klientowi, firma wykona rolety z materiału dostarczonego do sklepu. W ofercie znajdziemy zarówno rolety rzymskie – poziome, jak i austriackie – pionowe, a także popularne rolety „dzień-noc”. We wnętrzach minimalistycznych świetnie sprawdzą się rolety w kasecie czy w wersji mini, które montuje się bezpośrednio na skrzydle okiennym taśmą dwustronną (okna PCV i aluminiowe) lub na wkręty (okna drewniane).

Jak dobrać idealnie pasujący karnisz?

Zakup karnisza nie musi być jedynie nudną koniecznością. Karnisz może stanowić dopełnienie wystroju i oddawać charakter właściciela wnętrza. Klasycznym wyborem są ozdobne karnisze mosiężne lub stalowe, urzekające ponadczasowym designem. Nowoczesnym rozwiązaniem jest z kolei karnisz aluminiowy, łączący w sobie elegancję i funkcjonalność.

Oferta A-Bis obejmuje ponadto usługę szycia firan i zasłon, dzięki czemu klienci mogą w jednym miejscu nabyć zarówno karnisze, jak i pasujące firany oraz zasłony. Ogromny wachlarz tkanin o różnych fakturach i kolorach pozwala zaspokoić nawet najbardziej nietypowe wymagania w tym zakresie.

Moskitiery – również dla alergików

Do klientów, którzy chcieliby zabezpieczyć okna przed owadami, A-Bis kieruje ofertę moskitier. Ich zadaniem jest jednak nie tylko ochrona przed insektami, ale też pyłkami drzew i kwiatów, przez co szczególnie chętnie na takie rozwiązanie decydują się alergicy. W ofercie firmy A- Bis znajdą się moskitiery rolowane, plisowane i ramkowe. Ich zaletą jest zarówno łatwa instalacja i ewentualny demontaż, jak i walory dekoracyjne. Jest to nieodzowny element każdego domu położonego w lesie lub domku letniskowego, gdzie dobrze dobrana moskitiera zapewni komfort wypoczynku i spokojny sen.

Coś dla restauratorów i nie tylko

W swojej ofercie firma A-Bis posiada również markizy, czy rolety zewnętrzne, które świetnie sprawdzają się na tarasach, balkonach, czy w witrynach restauracji i sklepów. Dobrze dobrana markiza ma duży potencjał dekoracyjny i przyciąga uwagę klientów. Jej wielką zaletą jest odporność na deszcz i zmienną pogodę. Przy zakupie markizy warto skonsultować się ze sprzedawcą, znającym parametry techniczne produktów.

Przez ponad 25 lat obecności na rynku firma A-Bis ogromny nacisk położyła na systematyczny rozwój, poszerzanie oferty, dobór nowoczesnych materiałów i fachowe doradztwo. Pracownicy firmy są na bieżąco zaznajomieni z najnowszymi trendami w branży i pozostają do stałej dyspozycji klienta. Ze względu na zastosowanie najwyższej klasy komponentów, wysoką funkcjonalność oraz możliwość dopasowania do każdego stylu, produkty zakupione w firmie A-Bis są inwestycją na lata.

Produkty i Usługi


  • Żaluzje
  • Rolety wewnętrzne i zewnętrzne
  • Karnisze
  • Moskitiery
  • Markizy

Słowa kluczowe: abis, a-bis, żaluzje, rolety, karnisze, moskitiery, markizy, żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, markizy balkonowe, rolety rzymskie, rolety plisy, rolety materiałowe, rolety standardowe, rolety w kasecie, rolety materiałowe w kasecie, Warszawa