Parkiet KaźmierczakAdres firmy:
17-200 Hajnówka,
ul. Górna 19,
woj. podlaskie


Kontakt:
tel. 85 68 34 300
tel. kom. 503 158 032
Email: [email protected]
WWW: www.parkiet-kazmierczak.com.pl

Parkiet Kaźmierczak

O firmie


Parkiet Kaźmierczak – producent podłóg drewnianych tworzonych z pasją

Parkiet Kaźmierczak jest polską firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, sięgającą 1967 roku, która specjalizuje się w świadczeniu usług stolarskich z zakresu wystroju wnętrz. Obecnie działalność przedsiębiorstwa koncentruje wokół produkcji parkietów tradycyjnych, desek podłogowych i parkietów dywanowych. Zdobyta wiedza, doświadczenie, a także wysoka jakość produkowanych wyrobów umożliwiła prężny rozwój marki zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą.

Parkiet tradycyjny i dywanowy

Rozbudowany asortyment przedsiębiorstwa obejmuje parkiety dębowe i jesionowe w różnych klasach. Wśród podłóg dębowych znajduje się linia Natur o eleganckim wyglądzie uzyskanym dzięki jednolitej barwie bez dużych sęków, Rustikal – z wyraźnym usłojeniem i dużą ilością sęków, Gestreift w unikalnym designie białych pasów oraz parkiety dębowe trzeciej i czwartej klasy stanowiące niezwykle korzystne cenowo rozwiązanie. Dostępny w gamie produktowej parkiet jesionowy występuje natomiast w czterech rodzajach: Natur i Markant o najwyższej klasie jakości (do wyboru w jaśniejszej bądź ciemniejszej kolorystyce), a także parkiety jesionowe trzeciej i czwartej klasy, gdzie dopuszczalna jest większa ilość sęków. W asortymencie znajduje się także parkiet dywanowy z różnych gatunków drewna, jak dąb, jesion, orzech czy mahoń. Proponowana oferta obejmuje aż siedem gotowych efektownych wzorów z możliwością wykonania indywidualnego projektu według potrzeb i wymagań kontrahenta. Uzupełnieniem oferty firmy jest obszerny wybór listew przypodłogowych umożliwiających kompleksową realizacje powierzonych zleceń.

Deski podłogowe

Firma Parkiet Kaźmierczak oferuje ponadto obszerny wachlarz dębowych oraz jesionowych desek podłogowych. Znajdują się tu deski dębowe o różnej klasie, charakteryzujące się ciekawą i naturalną kolorystyką, z zróżnicowaną ilością sęków czy usłojeniem. Proponowane rozwiązania pierwszej klasy wyróżnia najwyższa jakość drewna o jednolitej barwie i braku sęków i bieli. Druga klasa obejmuje deski podłogowe z wyraźnie zarysowanym usłojeniem oraz niewielką ilością sęków, bez bieli. Trzecią klasę charakteryzuje natomiast większy rozmiar sęków oraz znaczne przebarwienia i biel. Pośród oferowanych rozwiązań znajduje się także czwarty rodzaj deski podłogowej dębowej z fantazyjnymi sękami, przebarwieniami, pęknięciami oraz bielą, tworzących wizualnie oryginalną strukturę.

Gamę produktową wzbogaca ponadto ciekawe rozwiązanie jakim są deski podłogowe o strukturze dębu wędzonego. Poddawane specjalnej obróbce drewno dębowe barwione powierzchniowo i objętościowo gwarantuje znacznie większą odporność na eksploatację, a także oryginalny wygląd. Doskonałym wyborem są również deski podłogowe jesionowe dostępne aż w czterech rodzajach: Natur o wyraźnej strukturze drewna w różnorodnej barwie, Markant w ciemniejszej tonacji kolorystycznej, a także deski jesionowe trzeciej i czwartej klasy o dużych sękach i nienaturalnym przebarwieniu.

Deska lita dębowa olejowana

Parkiet Kaźmierczak oferuje również deskę dębową litą gotową do ułożenia: szlifowaną/szczotkowaną, z wypełnionymi szpachlą ewentualnymi ubytkami z v-fugą (z fazą) z czterech stron oraz pokrytą olejem (naturalnym lub wybranym kolorze). Taka deska z pewnością zadowoli miłośników niebanalnego designu, ponieważ pozwala idealnie dopasować charakter podłogi do aranżacji wnętrza oraz własnych upodobań. Najważniejszy jednak jest fakt, iż deska taka jest lita, gotowa do położenia, przy czym pozbawiona klejów i innych zbędnych składników, a co za tym idzie jest to produkt w 100 % naturalny. Ponadto grubość deski daje możliwość wielokrotnego odnawiania i renowacji.

Wśród asortymentu producenta znajduje się również szeroki wybór wysokojakościowych elementów stopni drewnianych dębowych i jesionowych do ułożenia bezpośrednio na beton oraz ostatnio bardzo modne schody dywanowe (skrzynkowe). Istnieje również możliwość wykonania drewnianych parapetów i blatów kuchennych. Wszystkie te produkty produkowane są pod podany przez klienta wymiar, co za tym idzie – wyceniane indywidualnie. Firma służymy też pomocą w kontakcie ze sprawdzonymi fachowcami zarówno do montażu podłóg jak i schodów.

Więcej szczegółów dotyczących oferty na www.parkiet-kazmierczak.com.pl

Produkty i Usługi


  • Parkiety
  • Deski podłogowe,
  • Schody,
  • Boazerie, 
  • Usługi stolarskie, 
  • Wykończenia drewniane, 
  • Panele

Artykuły o tej firmie


Jednym z najczęściej pojawiających się zagadnień podczas...

Słowa kluczowe: parkiety, produkty drewniane, boazerie, schody, elementy drewniane wnętrz, drewniane wnętrza, dekoracje drewniane, ozdoby drewniane, wykończenia drewniane, kompleksowy wystrój wnętrz w drewnie,