Bergo Flooring Poland Sp. z o.o.Adres firmy:
01-756 Warszawa,
ul. Przasnyska 6a,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. kom. (+48) 692 880 881
Email: info(at)flooring.se
WWW: www.bergoflooring.com

Bergo Flooring Poland Sp. z o.o.

O firmie


Bergo Flooring to marka, której podłogi trafiają do odbiorców z różnych sektorów rynku, takich jak gospodarstwa domowe, statki, przestrzenie publiczne, obiekty sportowe czy obiekty eventowe. Rozbudowana gama kolorystyczna oraz zróżnicowane parametry płytek sprawiają, że bez trudu można dobrać rozwiązanie do różnych przestrzeni – w tym również tak wymagających, jak np. środowisko morskie czy podłogi o dużym natężeniu ruchu.

Produkty i Usługi


Gospodarstwa domowe

Różne rodzaje systemów podłogowych stworzonych z myślą o gospodarstwach domowych można wykorzystać m.in. w garażach, piwnicach, spiżarniach, pralniach, pomieszczeniach gospodarczych, a także na balkonach, tarasach czy patiach. Oprócz wysokich walorów wizualnych (różne wzory i kolory), płytki podłogowe pozwalają też rozwiązać problemy związane z przenikaniem wilgoci do przedmiotów pozostawionych na podłodze.

Dla gospodarstw domowych Bergo Flooring oferuje cztery systemy płytek: VERGO XL, BERGO UNIQUE, BERGO ELITE i BERGO NOVA.

Przestrzenie publiczne

Kawiarnie na świeżym powietrzu, hale wystawowe, baseny, sklepy, butiki, obiekty przemysłowe – to zaledwie garść przykładów obszarów, w których sprawdzą się systemy podłogowe kierowane do przestrzeni publicznych. Znajduje się tu siedem systemów, które można dopasować do różnego rodzaju potrzeb – w tym również produkty do miejsc o podwyższonej wilgotności (płytki przeciwpoślizgowe i antybakteryjne), a także do układania na wymagających powierzchniach (piasek, trawa, ziemia).

Eventy

Podłogi w obiektach, w których organizowane są imprezy masowe, muszą sprostać szczególnym wymaganiom. W przypadku jednorazowych wydarzeń można dobrać dowolny produkt z oferty Bergo Flooring. Z kolei w halach targowych, wystawach, na stoiskach reklamowych, salach koncertowych czy tanecznych oraz tam, gdzie podłoga będzie montowana i demontowana wielokrotnie, zalecane są podłogi Bergo Solid. Powstały one z myślą o układaniu na wymagających powierzchniach o niewystarczających parametrach, (piasek, ziemia i trawa).

Nawierzchnie sportowe

W grupie produktów opracowanych z myślą o obiektach sportowych znajdują się dwa typy nawierzchni: TENNIS i MULTISPORT. Szczególnie wszechstronne zastosowanie ma drugie z wymienionych rozwiązań, które nadaje się do uprawiania większości sportów oraz do aktywności różnego typu. Jest to podłoga o zwiększonym tarciu, która świetnie nadaje się do gwałtownych zatrzymań i przyspieszeń. Dzięki temu stosuje się ją np. na boiskach do hokeja na rolkach, unihokeja, badmintona, koszykówki, piłki ręcznej, nożnej, siatkówki czy aerobiku. Płytki świetnie sprawdzą się też jako podłoga rampy do ćwiczenia strzałów na bramkę (hokej na lodzie, na rolkach, na trawie, unihokej).

Statki

W grupie podłóg, które sprostają szczególnie trudnym warunkom środowiskowym znajdują się dwa rozwiązania: BERGO EXCELLENCE i BERGO EXTREME. Wytrzymują one każdy klimat i temperaturę, przez co można je spotkać na pokładach statków morskich i oceanicznych na całym świecie.


Słowa kluczowe: Bergo Flooring, bergo, Bergo Flooring poland, podłogi, wykładziny, podłoża, korty, podłoża sportowe, podłoża eventowe, podłoża domowe, podłoża publiczne, podłoża specjalne,