Adore DecorAdres firmy:
81-061 Gdynia,
ul. Hutnicza 9,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. kom. 570-70-70-21
Email: [email protected]
WWW: www.adore-decor.pl

Godziny otwarcia:


Adore Decor

O firmie


Adore Decor to rodzinna manufaktura listew przypodłogowych, parapetów i elementów wykończeniowych z MDF. Produkty Adore Decor wykonywane są ręcznie z najwyższą precyzją. Do produkcji używany jest tylko MFD-u z kronospanu o gęstości 740 kg/m3, co gwarantuje najwyższą jakość produktów, które są dopracowane w najmniejszym szczególe. Dowodem na to jest fakt, iż zostały wyróżnione znakiem jakości i niezawodności. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przed pracowników, miłości do produktu, kreatywności, znajomości rynku oraz zastosowaniu najnowszych materiałów i maszyn do obróbki drewna zaspakajają potrzeby każdego klienta. Na specjalne życzenie wykonują produkty na indywidualne zamówienie, z zachowaniem ich najwyższej jakości.

Za każdym razem dokładają wszelkich starań, aby Państwo także dołączyli do grona tych, którzy obdarzyli firmę Adore Decor swoim zaufaniem i wybrali listwy z manufaktury.

Doświadczeni pracownicy są wartością firmy, w którą właściciele cały czas inwestują poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach interpersonalnych oraz technicznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.adore-decor.pl

Produkty i Usługi


OFERTA:

-Listwy przypodłogowe
Listwy przypodłogowe, lakierowane kolorem RAL 9003
-Efekty specjalne
-Listwy kolorowe
Listwy przypodłogowe lakierowane w kolorach z palety RAL, NCS, FLUGGER i innych
-Listwy LED
-Ćwierćwałki
Wykonane z MDF, doskonałe do wykończenia elementów
-Panele wygłuszające


Słowa kluczowe: listwy przypodłogowe, adore decor, listwy przypodłogowe do płytek, listwy przypodłogowe do paneli, listwy przypodłogowe do wykładziny, listwy przypodłogowe gdynia, parapety, ćwierćwałki, opaski drzwiowe