BAKALE lightingAdres firmy:
83-031 Cieplewo,
ul. Długa 105 ,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 58 713 82 37
Email: [email protected]
WWW: bakale.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek, 8:30-16:30BAKALE lighting

O firmie


BAKALE lighting – eksperci w branży oświetleniowej

Firma BAKALE lighting powstała w 2011 roku, od samego początku koncentrując swoje działania na branży oświetlenia LED. Zamysłem założycieli było stworzenie przedsiębiorstwa, które kompleksowo odpowie na potrzeby profesjonalistów z różnych sektorów – od reklamowego do przemysłowego. To zamierzenie udało się w pełni zrealizować, a dziś nazwa BAKALE lighting jest synonimem ogromnego doświadczenia w projektowaniu, produkcji i sprzedaży oświetlenia, spełniającego najsurowsze wymagania pod kątem jakości.

Współpraca z klientem

Firmę BAKALE lighting współtworzy grupa profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej. Dzięki posiadanemu „know-how” oraz uważnemu śledzeniu trendów rynkowych są oni w stanie zaproponować klientom nowoczesne produkty, doskonale dopasowane do danego segmentu rynku i konkretnych wymagań danego projektu. Przejrzyste zasady współpracy i dystrybucji, które są jedną z podstaw funkcjonowania firmy sprawiają, że oferowane przez nią rozwiązania można dziś znaleźć w witrynach sklepowych, literach przestrzennych, kasetonach reklamowych, portalach wejściowych, meblach czy systemach POS. Można je również spotkać w oprawach oświetleniowych, które stosowane są w przemyśle morskim czy wydobywczym.

Bliska współpraca z czołowymi firmami z branży oświetleniowej zaowocowała szeregiem dopasowanych do ich potrzeb produktów, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania i niezawodność. Atutem proponowanych przez firmę rozwiązań jest też ponadto korzystny stosunek ceny do jakości.

Oświetlenie LED i akcesoria

Rozbudowane i nowoczesne zaplecze produkcyjne sprawia, że BAKALE lighting oferuje swoim klientom predefiniowane zestawy LED przeznaczone do bezpośredniego montażu w ostatecznym produkcie. Tego typu rozwiązanie pozwala znacznie zaoszczędzić czas oraz zwiększyć konkurencyjność produktu na rynku dzięki mniejszemu wymaganemu nakładowi pracy i czasu. W celu uzupełnienia oferty i jak najściślejszego dopasowania się do wymogów stawianych przez dynamicznie rozwijający się rynek, firma produkuje również sterowniki do realizacji POS (Point Of Sale).
Oferowany przez przedsiębiorstwo asortyment jest projektowany w Polsce, a jego produkcja odbywa się w Polsce oraz Azji (głównie w Korei Południowej), następnie sprzedawany jest w Polsce oraz Unii Europejskiej. Firma jest ponadto dystrybutorem na Europę marki LEDlink, która powstała w 2012 roku i ceniona jest na świecie zarówno za prężny rozwój, jak i sukcesywnie powiększaną ofertę wysokiej klasy produktów.

Oferta BAKALE lighting obejmuje:

– moduły i taśmy LED reklamowe, moduły liniowe przemysłowe, sterowniki projektowane indywidualnie pod klienta;
– zestawy plug In dla szybkiego montażu lamp wraz z zasilaczami do mebli sklepowych;

* Moduły LED – serie gMAX, vMAX, eMAX, micron, Wide, STIFF3D, mini4D, miniBOX;
* Taśmy LED – serie LinkS, LinkM, LinkH, DigitalS, SideV;
* Moduły liniowe – seria STAR;
* Sterowniki LED standardowe oraz projektowane pod indywidualne potrzeby;
* Profile aluminiowe marek: Lumines, Klus;
* Zasilacze marek: Mean Well, GLP, POS;
* Przewody miedziane do LED polskiej produkcji;
* Akcesoria do montażu: złączki (żelowe/hermetyczne, DC, 6x, WAGO), lutowanie (cyna), izolacja (termokurczki), montaż (opaski zaciskowe, uchwyty na przewody, taśma 3M, wkręty do modułów), zasilanie (przewody zasilające, listwy zasilające),

Oświetlenie LED – do jakich branż?

Oferta BAKALE lighting kierowana jest do wszystkich sektorów rynku, które poszukują wysokiej klasy, profesjonalnych rozwiązań z zakresu oświetlenia LED, akcesoriów i sterowników do realizacji POS. Są to m.in. branże:

– reklamowa (producenci reklam świetlnych);
– meblowa (producenci mebli domowych, biurowych, sklepowych – w tym również dla marek odzieżowych czy RTV/AGD);
– przemysłowa (producenci opraw oświetleniowych);
– producenci stoisk targowych
– hurtownie elektryczne
– serwisanci z branży reklamowej.
 

Produkty i Usługi


  • Moduły LED
  • Paski LED
  • Zasilacze LED
  • Oświetlenie liniowe
  • Sterowniki 
  • Akcesoria 

Słowa kluczowe: bakale, bakale lighting, oświetlenie bakale, bakale led, oświetlenie led, moduły led, paski led, zasilacze led, oświetlenie liniowe, sterowniki,