Petruś - Meble Krzysztof Petruś DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZAAdres firmy:
Kętrzyn,
ul. Dworcowa 1,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. 731 011 976
tel. kom. 796 636 850
Email: [email protected]
WWW: www.petrusmeble.pl

Petruś - Meble Krzysztof Petruś DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

O firmie


Spersonalizowane meble w twoim domu – PETRUŚ-MEBLE

Kluczowym elementem wyposażenia każdego domu są meble. Przy ich doborze zwracamy uwagę na wiele różnych czynników takich jak styl, kolor czy wymiary. Dobrze dopasowane meble zapewniają nie tylko odpowiedni odbiór wnętrza przez odwiedzających gości, ale przede wszystkim dają poczucie komfortu właścicielowi domu. Meble powinny być wizytówką stylu osób mieszkających w danym wnętrzu. Daje to pewność, że czas spędzony we własnych czterech ścianach będzie dla każdego niewątpliwą przyjemnością. Jeśli chcesz, aby Twoje meble nie były lustrzanym odbiciem katalogowych realizacji, ale przede wszystkim mówiły coś o Tobie firma PETRUŚ-MEBLE jest tym, czego szukasz.

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar?

Wybierając meble na zamówienie nie trzeba iść na kompromis między własnym gustem, a rozwiązaniami proponowanymi przez producenta. To klient decyduje wtedy o wszystkich najistotniejszych kwestiach związanych z zakupionym meblem. Bryła, kolor, materiał, rozmiar czy detale, to wszystko zależy od wyobraźni kupującego i jest dopasowane do jego potrzeb. Dzięki temu wąska wnęka w kuchni może stać się miejscem dla kolejnej szafki, a półki na książki pomieszczą całą zawartość domowej biblioteczki, bez konieczności ustawiania książek w kilku rzędach. Meble pod wymiar można bez problemu dopasować nie tylko do nietypowych wymiarów domu, ale także na przykład do wyjątkowo wysokiego wzrostu właściciela. Wykonanie np. dłuższego bądź szerszego łóżka niż te tradycyjnie dostępne w sklepach, jest jak najbardziej możliwe.

Gama kolorystyczna mebli na wymiar również jest zupełnie inna niż ta dostępna w tradycyjnych katalogach. Ogranicza ją jedynie wyobraźnia nabywcy. Meble wykonane na zamówienie mogą także stać się doskonałym miejscem na wyeksponowanie rodzinnych wspomnień. Na drzwiach wykonanej na zamówienie szafy możemy na przykład umieścić wybrane przez nas dowolne zdjęcie. Meble na wymiar nie tylko idealnie wpisują się w niestandardowy metraż każdego pomieszczenia, ale również najlepiej jak to możliwe odpowiadają gustom i potrzebom właściciela, ponieważ to on sam jest ich twórcą. Jedyne ograniczenie stanowi ludzka wyobraźnia, a ta jak wiadomo nie ma granic.

Co zyskasz wybierając firmę PETRUŚ-MEBLE ?

Firma PETRUŚ-MEBLE to przede wszystkim zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy zrealizują każde zadanie powierzone przez klienta. Projektanci stworzą każdy nawet najbardziej nietypowy mebel a doradcy pomogą urządzić praktyczne wnętrze w spójnym i odpowiadającym klientowi stylu. Nabywca ma pełną swobodę jeśli chodzi o kolor, materiał, rozmiar czy sposób wykonania mebli Wykwalifikowany personel codziennie dokłada wszelkich starań, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Ci ludzie łączą pracę z pasją, dzięki czemu spełniając swoje marzenia, z pełnym zaangażowaniem pomagają spełniać marzenia innych. Powierzając firmie PETRUŚ-MEBLE wykonanie mebli do twojego wymarzonego domu możesz być pewien, że będą one idealnie dopasowane do wszystkich twoich potrzeb.

Przykładowe realizacje projektów firmy PETRUŚ-MEBLE oraz dane kontaktowe możesz znaleźć na stronie: www.facebook.com/petrus.meble

Produkty i Usługi


Montaż i produkcja mebli na wymiar


Słowa kluczowe: krzysztof petruś, meble krzysztof petruś, garderoby krzysztof petruś, facebook krzysztof petruś, kuchnie krzysztof petruś, PETRUŚ - MEBLE, PETRUŚ, PETRUŚ-MEBLE, meble na wymiar,