Beds4Dogs – Fabryka Psich SnówAdres firmy:
44-100  Gliwice,
ul. Liliowa 21,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 604 978 214
Email: [email protected]
WWW: beds4dogs.pl

Beds4Dogs – Fabryka Psich Snów

O firmie


Komfortowe i antyalergiczne legowiska dla małych i dużych psów

Firma Beds4Dogs – Fabryka Psich Snów produkuje antyalergiczne, wygodne i eleganckie posłania dla psów. Polski producent dokłada wszelkich starań, aby każde legowisko było wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wygodne posłania dla domowych czworonogów dostępne są w mnogości kolorów oraz wielkości – aż do rozmiaru XXL, dzięki czemu posłania doskonale dopasować można do różnych wnętrz oraz psów – zarówno małych, jak i olbrzymich.

Doskonały komfort

Beds4Dogs tworzy każde legowisko z wielką starannością. Produkty wykonywane są z pasją, a nadrzędnym celem producenta jest zapewnienie maksymalnego komfortu psom oraz zwiększenie ich poczucia bezpieczeństwa za sprawą wygodnego i przytulnego miejsca do odpoczynku.

W trosce o zwierzęta

Szczególną zaletą legowisk, oferowanych przez Beds4Dogs, jest antyalergiczne wypełnienie. Producent kieruje swoje produkty do opiekunów, których psy cierpią na nadwrażliwość na alergeny i patogeny, w tym np. roztocza kurzu domowego, pleśnie (Aspergillus i Alternaria) oraz owady (meszki i mole). Legowiska doskonale sprawdzają się zarówno przy problemach związanych z alergią kontaktową, jak i wziewną.

Wytrzymałe legowiska i doskonałe materiały

Do produkcji stosowane są najwyższej jakości materiały oraz wypełnienia, które stosuje się w sektorze tapicerskim oraz meblowym. Wytrzymałe tworzywa sprawiają, że legowiska cieszą się długą żywotnością i nie są im straszne psie pazury oraz regularne czyszczenie. Wykorzystywane materiały są miłe w dotyku oraz odporne na codzienne zabrudzenia. Łatwo usuwa się z nich sierść.

Cztery serie

Firma oferuje legowiska w czterech seriach produktowych: Platinum, Platinum Pink, Platinum Black&White oraz Platinum Plus. Odbiorcy mogą wybierać spośród praktycznych kolorów – jasnych i ciemnych brązów, szarości, jak też modnych bieli, czerni, a nawet różu. Każde legowisko dostępne jest w rozmiarze od S do XXL, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w przypadku ras i mieszańców miniaturowych, jak np. jamnik, jak też średnich psów typu spaniele, aż po labradory, owczarki niemieckie, aż na dogach kończąc!

Staranne wykończenie

Każde legowisko dodatkowo posiada pasujące kolorystycznie i wielkościowo poduszki dla pupila. Oczywiście można także dokupić dodatkowe poduszki w kształcie kości, serca oraz standardowe – kwadratowe. Legowisko można ozdobić imieniem psa wyszytym na przedzie psiego posłania, a także specjalną dedykacją wypisaną na dodatkowym serduszku, które zdobi legowisko.

Produkty i Usługi


  • Legowiska dla psów 

Słowa kluczowe: beds4dogs, beds 4 dogs, beds for dogs, legowiska dla psów, legowiska dla psów imienne, legowiska dla psów z imieniem,