InduStoneAdres firmy:
81-061 Gdynia,
ul. Hutnicza 22,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. (+48) 691-321-122
Email: [email protected]
WWW: industone.pl

InduStone

O firmie


InduStone – starannie, dokładnie, z pasją

InduStone jest polską firmą rodzinną, od lat prężnie współpracującą z najlepszymi rzemieślnikami z południowo-wschodniej Azji. Nieprzerwana pasja i fascynacja egzotyczną kulturą Indonezji umożliwia dostarczanie unikalnych rozwiązań do wnętrz, które spełniają wszelkie potrzeby i wymagania kontrahentów. Bogata oferta ręcznie wykonanych produktów z najwyższej jakości kamienia naturalnego i drewna obejmuje rozbudowaną gamę umywalek i mozaik kamiennych, a także akcesoriów dekoracyjnych do wnętrz i ogrodu.

Umywalki kamienne

Wśród oferowanych produktów dostawcy znajdują się ręcznie wykonywane umywalki z naturalnych kamieni, jak marmur, piaskowiec, onyx, kamień rzeczny, czy fossil wood – skamieniałe drewno. Dostępne w asortymencie modele charakteryzuje niezwykle wysoka trwałość i niepowtarzalny design. Proponowana gama rozwiązań zawiera aż dziesięć wzorów umywalek nablatowych o różnorodnej fakturze wykończenia, kolorystyce i wymiarach. Oferta dystrybutora obejmuje m.in. wykonany z jednolitego polerowanego bloku marmuru (bez konieczności klejenia) klasyczny model black, a także nieoczywisty model erosi czy red. Doskonałe uzupełnienie asortymentu stanowią umywalki kamienne w formie postumentu. Szeroki wybór oferowanych rozwiązań umożliwia indywidualną aranżację dowolnego wnętrza.

Mozaika kamienna

Gamę produktową dostawcy wzbogaca obszerny wybór mozaik z naturalnych kamieni, jak marmur, andezyt, onyx czy piaskowiec, a także z wysokiej jakości drewna egzotycznego. W ofercie znajduje się ręcznie wykonany kamień cięty, otoczaki, mozaika łamana, jak również kostka i paski kamienne, gwarantujące dekoracyjny wygląd oraz niepowtarzalny klimat wybranej przestrzeni. Oferowane rozwiązania dostępne w różnorodnych wymiarach, fakturze i kolorystyce wykazują znaczną trwałość i odporność na działanie niesprzyjających czynników, m.in. wodę mróz, temperaturę czy uszkodzenia mechaniczne, są także łatwe do utrzymania w czystości. Liczne wzory i rodzaje mozaik sprawiają, że z łatwością można dopasować je nawet do najbardziej nietypowych aranżacji wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń: łazienki, sauny, gabinety SPA, ścianki dekoracyjne, elewacje, obudowy kominków.

Egzotyczne drewno – wyjątkowy dodatek do wnętrz

Pośród wielu efektownych rozwiązań firmy InduStone dostępny jest również szeroki wachlarz stylowych dodatków aranżacyjnych do wnętrz z pięknego i trwałego drewna indonezyjskiego. Obszerny asortyment dystrybutora zawiera m.in. szeroki wybór stolików, szafek, a także blatów pod umywalkę o różnych wymiarach, kształtach. Ponadto doskonałym uzupełnieniem oferty są w całości ręcznie wykonane umywalki, krzesła i taborety o nietuzinkowej stylistyce i kolorystyce.

Ogród – z miłości do natury

Chcąc spełnić oczekiwania kontrahentów, firma InduStone dostarcza także ciekawe rozwiązania dedykowane przydomowej przestrzeni. Wśród obszernego asortymentu dystrybutora znajduje się wybór ręcznie wykonywanych donic, kinkietów i lamp ogrodowych. Przykuwający wzrok design i naturalna kolorystyka pozwoli harmonijnie wkomponować je w każde otoczenie.

Więcej szczegółów o ofercie na www.industone.pl

Produkty i Usługi


  • Mozaika kamienna
  • Umywalki kamienne
  • Wanny
  • Drewno
  • Akcesoria

Słowa kluczowe: industone, mozaika z kamienia, kamienna mozaika, mozaika kamienna, umywalki kamienne, umywalka z kamienia, wanny, drewno, ramy drewniane, stoły, rzeźby, krzesła, umywalki, donice,