E-COMMERCE-INVEST SP. Z O.O.Adres firmy:
83-021 Bystra,
ul. Gdańska 2,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. kom. 601-631-260
Email: [email protected]
WWW: ecinvest.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek od 09:30 do 16:30E-COMMERCE-INVEST SP. Z O.O.

O firmie


E-COMMERCE-INVEST – KAMIENIE NATURALNE

Firma E-COMMERCE-INVEST posiada wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym jako importer i dystrybutor kamieni naturalnych, gotowych wyrobów oraz produktów specjalistycznych i prefabrykatów. Bogata oferta firmy zbudowana jest na wiedzy wynikającej z wielu lat działalności, ale też na uwzględnianiu w działalności najnowszych tendencji biznesowych. Poprzez skrupulatną selekcję oferowanych produktów zapewniona zostaje satysfakcja Klientów, do których należą firmy kamieniarskie, budowlane, drogowe, jak też deweloperzy i architekci. Produkty objęte ofertą E-COMMERCE-INVEST dają możliwość realizacji projektów na dużą i średnią skalę. Firma od początku funkcjonowania zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości wyrobów kamiennych, natomiast znajomość realiów rynkowych i reguł obowiązujących podczas prowadzenia inwestycji pozwala na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań opartych na najnowszych trendach, a jednocześnie zadowalających pod względem ekonomicznym. Stała obecność na targach na całym świecie i związana z tym wiedza o mechanizmach rynku globalnego umożliwia dobór kontrahentów zapewniających terminowość dostaw oraz najwyższą jakość usług.

PRODUKTY DLA ARCHITEKTÓW
Największymi światowymi eksporterami surowca kamiennego są takie kraje jak Chiny, Indie, Niemcy, Włochy, czy Turcja. E-COMMERCE-INVEST obecny jest na odbywających się w tych państwach targach międzynarodowych, co daje możliwość zaznajomienia się i wprowadzania najnowszych trendów obowiązujących w branży. W magazynie znaleźć można cały szereg innowacyjnych produktów ułatwiających prace projektowe przy wystroju wnętrz czy też rozwijające infrastrukturę terenów otaczających budynek, np. ogrodów. Poszczególne realizacje dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta i wymagają zastosowania oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju okładzin kamiennych bądź też spieków kwarcowych dostępnych w ofercie firmy. Wśród kamieni o wyjątkowych cechach estetycznych znajduje się kwarcyt, który pozwala na osiągnięcie unikalnych efektów wizualnych. Do produktów, z których najczęściej korzystają architekci należą m.in. biały, czarny marmur włoski, parapety marmurowe, kamienie elewacyjne kwarcyt Multicolor, spieki kwarcytowe Great Metals (w wielu wersjach) oraz kamienie dekoracyjne i różnego typu palisady, płyty a także kostki.

PRODUKTY DLA DEWELOPERÓW
E-COMMERCE-INVEST specjalizuje się w imporcie najwyższej jakości stopnic, parapetów granitowych oraz kamieni elewacyjnych. Zastosowanie kamienia naturalnego we wszelkich aspektach budownictwa deweloperskiego (np. w budownictwie mieszkalnym czy też centrach handlowych) w sposób znaczący podnosi wartość, prestiż i standard inwestycji. Dzięki doświadczeniu w sprowadzaniu i dystrybucji tych produktów, firma może zapewnić inwestorom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania cenowe. W budownictwie deweloperskim, przemysłowym i prywatnym wykorzystywane są znajdujące się w ofercie firmy gotowe stopnice, podstopnice oraz cokoliki schodowe. Stosowanie gotowych elementów kamiennych posiada też uzasadnienie finansowe, jako że unika się dzięki temu dodatkowej obróbki kamieniarskiej na placu budowy. Dzięki właściwościom antypoślizgowych jako okładzinę tarasów, schodów i wejść w miejscach prywatnych, publicznych i miejskich ciągach komunikacyjnych używa się granitu płomieniowanego. Elewacje i cokoły budynków, zewnętrzne i wewnętrzne parapety, jak też mury oporowe – właśnie tam często spotykane są płyty o polerowanej powierzchni proponowane przez E-COMMERCE-INVEST.

PRODUKTY DLA KAMIENIARZY
Kamieniarstwo budowlane przeżywa obecnie w naszym kraju dynamiczny rozwój. Ważnym aspektem działalności E-COMMERCE-INVEST jest kooperacja z zakładami kamieniarskimi. Firma zajmuje się sprowadzaniem z zagranicy granitu w postaci płyt marmurowych i granitowych (slabów i pasów). Stanowi to duże wyzwania logistyczne, jednak dzięki długoletniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo ustawicznie poszerza asortyment, co prowadzi do rozwoju w danej branży, równocześnie będąc odpowiedzią na wzrost zapotrzebowania. Magazyn firmy mieści duże ilości wyrobów kamiennych, dzięki czemu zamówienia są zawsze realizowane w krótkich terminach. Do najpopularniejszych produktów wybieranych przez zakłady kamieniarskie należą pasy/slaby z granitu płomieniowanego / polerowanego, gotowe stopnice, kostka granitowa bębnowana, łupana lub cięto-łupana, jak też granitowe bloki schodowe. 

PRODUKTY DLA DROGOWNICTWA

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty znaleźć można na stronie: ecinvest.pl

 

Produkty i Usługi


Strefa Architekta
Strefa Dewelopera
Strefa Kamieniarza
Kamień naturalny
Spieki kwarcowe
Levantina
Kamień dekoracyjny
Gres
Kamienie ogrodowe
Chemia budowlana
Oferta producenta
Podstawki tarasowe
Drogowcy
Pre-order
Outlet


Słowa kluczowe: krawężniki granitowe (w tym krawężniki mostowe), oporniki granitowe (obrzeża granitowe), kostka granitowa, płyty granitowe (o grubości powyżej 4cm grubości - np. 60x60x5cm), chodniki z kamienia