WR System Sp. z o.o.Adres firmy:
93-558 Łódź,
ul. Piękna 27, lok.1,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. kom. 600 07 31 60
Email: [email protected]
WWW: wrsystem.pl

WR System Sp. z o.o.

O firmie


Łazienka bez kafli – wyjdź poza schematy!

Nowoczesne aranżacje łazienek WR System

Tradycyjne płytki w łazience, choć wciąż są rozwiązaniem popularnym, to coraz częściej wypierane są przez inne materiały. Świetnym przykładem mogą być produkty szpachlowe: żywice dekoracyjne i mikrocement, które nadają się na posadzki, schody, ściany czy oryginalne fototapety łazienkowe i elewacyjne. Materiały te, a także inne nowatorskie rozwiązania znajdziemy w ofercie firmy WR System (z ang. WetRoom), która od kilku lat oferuje swoim klientom pomysły i materiały umożliwiające wykończenie pomieszczeń mokrych, takich jak łazienki, toalety, sauny czy pomieszczenia z basenem.

Proponowane przez WR System rozwiązania pozwalają na efektowne wykończenie łazienki w nowym obiekcie, jak i szybki (i równie spektakularny) „lifting” pomieszczenia, którego aranżacja już dawno się znudziła. Firma oferuje kompleksową obsługę klienta, która obejmuje doradztwo na etapie planowania (w tym prezentacja dostępnych rozwiązań i możliwości ich zastosowania), poprzez wykonanie projektu i profesjonalne wykonawstwo, aż po serwis posprzedażowy.
Oferowane przez WR System materiały nadają się do stworzenia bezfugowej łazienki i można je instalować na istniejącej glazurze, terakocie – bez konieczności ich skuwania, a więc z pominięciem czasochłonnych, brudnych i inwazyjnych prac.

Co zamiast płytek w łazience?

Mikrocement to sposób na stylowe wykończenie podłogi czy ściany. Aplikuje się go za pomocą pacy na powierzchnie nowe, jak i na istniejących płytkach ściennych czy podłogowych. Rozbudowany asortyment dostępnych kolorów daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza w różnych stylach – od industrialnego, poprzez minimalistyczny, aż do klasycznych aranżacji, gdzie mikrocement może stać się nietuzinkowym stylistycznym kontrapunktem dla reszty wystroju.

Żywice dekoracyjne – można je aplikować na powierzchnie pionowe i poziome, a możliwości indywidualnego kreowania estetyki wnętrza są nieograniczone, bo do wyboru są wszystkie kolory z palety RAL lub NCS. W bezbarwnej żywicy można natomiast zatopić dowolne przedmioty (szkło, metal, fotografie, kamienie), uzyskując jedyny w swoim rodzaju efekt dekoracyjny. Powierzchnie wykonane z wykorzystaniem żywic dekoracyjnych są jednolite, co ułatwia ich eksploatację, a dodatkowe warianty (np. w postaci właściwości antypoślizgowych) sprawiają, że to jeden z najlepszych materiałów przeznaczonych do łazienek.

Tapety drukowane – w ostatnich latach tapety wróciły do łask, jednak chętniej przyklejamy je na ścianę w salonie, pokoju dziecięcym lub sypialni. Oferowane przez WR System tapety drukowane przeznaczone do miejsc wilgotnych pozwolą na zaaranżowanie łazienki lub pokoju kąpielowego w dowolnym stylu i kolorystyce. Dzięki temu, że tapety są odporne na bezpośrednie działanie strumienia wody, można je stosować nawet we wnękach kabin prysznicowych i na ścianach wokół wanny czy umywalki.

Płytki i panele LVT – produkty, który w ostatnich latach zawojowały branżę wykończeniową, co zawdzięczają zarówno doskonałym parametrom użytkowym, jak i bogatej palecie dostępnych wzorów.

Okładziny ścienne Arte – łączące parametry takie jak odporność na wilgoć i ścieranie z oryginalną estetyką, dzięki czemu doskonale sprawdzą się również we wnętrzach aranżowanych w stylu glamour.

Produkty i Usługi


 • Okładziny ścienne Arte
 • Tapety drukowane
 • Żywice dekoracyjne
 • Farby ekologiczne
 • Dekora Mikrocement
 • Okładziny ścienne Arte
 • Okładzina ścienna Onyx FR
 • Płytki z kamienia naturalnego
 • Mozaika Ceramiczna
 • Podłogi drewniane
 • Parkiety LAMBDAfloor
 • Linoleum
 • Wykładziny PVC
 • Dekoracyjne płytki i panele PVC
 • Wykładziny dywanowe flokowane
 • Blaty, umywalki, brodziki, ścianki działowe

Słowa kluczowe: wr system, wrsystem, dekora, dekora mikrocement, mikrocement, dekoracyjne, dekoracje, dekoracyjne płytki, dekoracyjne panele, pvc, tapety drukowane, wykładziny, linoleum, farby ekologiczne, okładziny, parkiety, linoleum, mozaika, ceramika, podłogi drewniane, blaty, umywalki, brodziki, ścianki działowe