Donice z kamienia BUD-REMAdres firmy:
42-125 Kopiec /k. Częstochowy,
ul. Parkowa 34,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 693 428 096
Email: [email protected]
WWW: www.donicezkamienia.pl

Donice z kamienia BUD-REM

O firmie


Firma budowlano-remontowa BUD-REM z miejscowości Kamyk z województwa śląskiego wyspecjalizowała się w produkcji ciekawych i trwałych donic z kamienia. Przedsiębiorstwo oferuje donice o różnej wielkości i przeznaczeniu, które mogą byś zastosowane w prywatnych ogrodach, a także na skwerach i w parkach.

Donice produkcji firmy budowlano-remontowej BUD-REM są wytwarzane z kamienia (dolomitu). Przedsiębiorstwo wykorzystuje naturalne materiały oraz odpowiedni system odwadniania, dzięki czemu donice są doskonałe do rozwoju różnego rodzaju roślin, a do tego charakteryzują się intersującym wyglądem. Produkty wytwarzane są ręcznie.

Trwałe donice z kamienia

BUD-REM wykorzystuje specjalną technologię produkcji, dzięki czemu donice z kamienia są wyjątkowo trwałe i cechują się długą żywotnością. Wyroby firmy są odporne na mróz oraz promieniowanie UV i nie zmieniają koloru pod wpływem nawet intensywnych warunków atmosferycznych.

Różnorodność wyboru

Firma BUD-REM oferuje donice z kamienia o różnych kształtach i w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dobrać do różnych potrzeb oraz zastosowań. Donice poddawane są obróbce szlifowania i grawerowania, co może być dodatkowo zlecone przez klienta, zgodnie z jego projektem. Standardowo donice dostępne są w kolorze szarym i piaskowym, ale producent ma możliwość wytworzenia ich także w innych barwach na życzenie odbiorcy. Wysokość donic Classic Stożek, Walec i Rabata może być również dopasowany do wymagań klienta. Szeroka oferta modeli i indywidualizacji sprawia, że donice z kamienia BUD-REM zdobią już bardzo wiele ogrodów i skwerów w całym kraju. Donice oferowane są na terenie całej Polski, także z usługą dowozu i specjalistycznego transportu na palecie.

Kształty i wzory

Producent oferuje donice sześciokątne w dwóch wariantach – Kreta (z ciekawym wyfrezowaniem) oraz Laguna (prosta i klasyczna z delikatnym grawerem). Wśród donic owalnych znajdziemy modele: Malta (z frezowaniem), Walec Duży, Walec Średni, Walec Mały, Classic Duża, Mała i Średnia (wszystkie w wersji gładkiej lub z grawerem), a także donicę w kształcie kielicha (także z możliwością grawerowania). Wśród donic kwadratowych znajdziemy modele duże, małe, średnie i wysokie (gładkie lub grawerowane). Oferowane są także donice prostokątne – rabaty małe, średnie i duże (gładkie lub grawerowane), rabata z liściem oraz model Roma (z frezowaniem).
Podstawa donic może mieć szerokość od 42 cm do 100 cm, a ich wysokość od 45 cm do 100 cm. Solidne donice ważą od 80 do nawet 600 kg.

Produkty i Usługi


  • Donice sześciokątne
  • Donice owalne
  • Donice kwadratowe
  • Donice prostokątne

Słowa kluczowe: donice z kamienia, donicezkamienia, bud-rem, budrem, bud rem, różnorodne donice, donice sześciokątne, donice owalne, donice kwadratowe, donice prostokątne,