USM Marcin ZglinickiAdres firmy:
87-640 Czernikowo ,
ul. Toruńska 4,
woj. kujawsko-pomorskie


Kontakt:
tel. +48 54 234 50 40
Email: [email protected]
WWW: www.gieciewalcowanie.pl

USM Marcin Zglinicki

O firmie


Gięcie walcowanie – obróbka metali

Walcowanie, gięcie i szeroko pojęta obróbka metali odbywa się obecnie z wykorzystaniem wielu nowoczesnych technik. Firma USM korzysta z technologii CNC pozwalającej na automatyzację procesu. Dzięki temu możliwa jest produkcja zarówno nietypowych, jak i powtarzalnych wzorów. Obróbka plastyczna metali na gorąco oraz na zimno za pomocą najnowocześniejszych urządzeń pozwala na uzyskanie efektów spełniających oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Gięcie blach
Główną częścią działalności firmy USM jest gięcie blach aluminiowych i metali. Do odkształcania tych materiałów wykorzystuje się technologię CNC (Computerized Numerical Control). Firma posiada dziesięć urządzeń, które poprzez użycie tej metody zapewniają automatyzację procesu obróbki. USM wykonuje gięcie blach cienkich i grubych, ze stali, aluminium, jak też stali nierdzewnej. Wyznaczone przez klienta parametry zostaną dokładnie odwzorowane, przy jednoczesnym zachowaniu trwałości i oryginalności materiałów.

Cięcie blach
Za pomocą wykorzystywanej w firmie USM technologii CNC możliwe jest również cięcie blach. Odbywa się ono przy pomocy kontrolowanego komputerowo lasera, co daje wysoką powtarzalność przy równoczesnej możliwości uzyskania nietypowych kształtów przy niestandardowych rozmiarach blach. Firma dysponuje maszynami, które zapewniają bardzo duże możliwości techniczne. Daje to możliwość wykonania wymagających zamówień w odpowiednio krótkich terminach.

Walcowanie blach
Obróbka plastyczna blach metalowych wykonywana jest w parku maszynowym firmy USM na walcarkach i prasach krawędziowych. Walcarki umożliwiają walcowanie blach grubych i cienkich, przy czym jakiekolwiek materiałowe czy parametrowe wymagania klienta nie stanowią żadnego problemu. Proces pozwalający na użycie pras krawędziowych pozwala na obróbkę na zimno, jak i na gorąco.

Obróbka plastyczna zimna i gorąca
Nowoczesna technologia CNC pozwala również na modyfikację stali i metali metodą obróbki plastycznej. Proces produkcyjny w firmie USM jest w zautomatyzowany i wolny od pomyłek, a obróbka plastyczna metali wykonywana jest zarówno na zimno, jak i na gorąco. Uzyskuje się dzięki temu nawet najbardziej skomplikowane kształty, przy jednoczesnych oszczędnościach materiałowych.

Wycinanie laserowe w metalu
Wycinanie laserowe jest metodą pozwalającą skrócenie czasu realizacji zamówienia, jak też nie wymagającą dodatkowej obróbki. Ekspresowe laserowe wycinanie blach możliwe jest dzięki dwóm półautomatycznym maszynom pracującym z materiałami o bardzo różnej grubości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie: https://gieciewalcowanie.pl/

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: