DRAMIX HANDEL HURTOWY S.C.Adres firmy:
05-092 Łomianki,
ul. Cienista 54,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 22 874 01 12
tel. kom. 606 712 228
Email: [email protected]
WWW: www.dramix.pl

DRAMIX HANDEL HURTOWY S.C.

O firmie


Rusztowania aluminiowe, drabiny stalowe i podesty przemysłowe

Pewna i bezpieczna praca na wysokościach

Profesjonalny sprzęt, który pozwala na odpowiednią pracę na wysokościach, jest niezbędnym wyposażeniem każdej budowy. Solidne i pewne urządzenia umożliwiają nie tylko bezpiecznie, ale także komfortowo wykonywać różnorodne czynności, wpływając na powodzenie inwestycji i zadowolenie pracowników.

Warszawska firma DRAMIX, z myślą o wygodnej i bezpiecznej pracy na wysokościach, przygotowała ofertę, na którą składają się wysokiej jakości rusztowania aluminiowe znanych producentów oraz inne systemy przeznaczone do pokonywania różnic w poziomach na budowie. Wśród wyrobów znajdziemy propozycje m.in. firmy Krause, Drabex, Crynoline, Altrex oraz Faraone.

Szeroka gama rozwiązań
DRAMIX oferuje m.in. popularne rusztowania aluminiowe drabinowe o wysokości roboczej 3 metrów. W ofercie firmy znajdziemy także rusztowania składane, pomosty robocze, rusztowanie montażowe, przegubowe, a także szeroką gamę rozwiązań przemysłowych o wysokości roboczej nawet powyżej 14 metrów. Poza rusztowaniami aluminiowymi firma DRAMIX zajmuje się sprzedażą podnośników osobowych, drabin przemysłowych, drabin stalowych, podestów, pomostów oraz schodów aluminiowych.

Kilka kategorii drabin i podestów
Rozwiązania oferowane przez firmę DRAMIX uszeregowane zostały według kilku kategorii. Użytkownik może wybrać pomiędzy produktami z serii ekonomicznej, domowej oraz profesjonalnej, dzięki czemu nawigowanie po stronie internetowej i wybór najodpowiedniejszego rusztowania aluminiowego jest niezwykle łatwy. W przypadku wątpliwości w zakresie dobrania odpowiedniego produktu, pomocą służą fachowi doradcy z firmy DRAMIX.

Wygoda montażu
Dostępne w ofercie DRAMIX rusztowania aluminiowe charakteryzują się niezwykłą łatwością montażu oraz demontażu. Nie wymagają także zastosowania dodatkowych narzędzi. Są niezwykle proste w obsłudze. Rusztowania, podnośniki i drabiny cechują się wysoką jakością wykonania. Spełniają właściwe normy oraz atesty, co sprawia, że zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania. Rusztowania aluminiowe wyposażone są dodatkowo w przestrzenne pomosty, co znacznie ułatwia przeprowadzenie prac, dzięki wygodnemu dostępowi do narzędzi, które można odpowiednio rozłożyć wokół przestrzeni roboczej.

Pełna oferta systemów do pracy na wysokościach
Firma DRAMIX istnieje na rynku od 1995 roku i z pełną świadomością odpowiedzialności związanej z dostarczaniem rozwiązań do pracy na wysokościach, na pierwszym miejscu stawia sobie bezpieczeństwo oraz oferowanie wyłącznie niezawodnych i atestowanych produktów. Poza szeroką gamą rozwiązań standardowych, możliwe jest wykonanie konstrukcji na specjalne zamówienie odbiorcy. Dodatkowo DRAMIX oferuje usługo montażowe, a także wynajem i serwis sprzętu. Firma posiada dwa własne dobrze zaopatrzone magazyny oraz ściśle współpracuje z producentami sprzętu, dzięki czemu może błyskawicznie reagować na pojawiające się zamówienia i nietypowe potrzeby polskich odbiorców.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.dramix.pl

Produkty i Usługi


GaleriaSłowa kluczowe: rusztowania aluminiowe, drabiny stalowe, podesty przemysłowe