ProConSol Paweł Sztandera Kuźnia WzorówAdres firmy:
02-679 Warszawa,
ul. Zygmunta Modzelewskiego 37/42,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 729 987 370
Email: [email protected]
WWW: kuzniawzorow.pl

ProConSol Paweł Sztandera Kuźnia Wzorów

O firmie


Praktyczne nie znaczy nudne. Kratki wentylacyjne, obudowy grzejników, akcesoria kominkowe.

Planując budowę lub remont domu każdy myśli o tym, aby wszystkie elementy wystroju idealnie ze sobą współgrały i tworzyły spójną całość. Często jednak zmęczenie przedłużającymi się pracami sprawia, że większość osób przestaje zwracać uwagę na szczegóły, które finalnie zaburzają ogład całego domu. Produkty firmy Kuźnia Wzorów są dowodem na to, że kratka wentylacyjna czy osłona grzejnika nie musi być dla właściciela domu powodem do wstydu, a wręcz przeciwnie, może napawać go dumą. Każdy, komu zależy, aby wnętrze jego domu było wykończone z dbałością o każdy detal, a także stanowiło odzwierciedlenie gustu i charakteru właściciela, powinien zapoznać się bliżej z ofertą firmy Kuźnia Wzorów.

Życzenie klienta jest najważniejsze

Podstawową zasadą, jaką firma kieruje się przy realizacji swoich projektów jest spełnianie marzeń klientów. W ofercie znajduje się szeroka gama wzorów i kolorów, z których każdy może wybrać to, co najbardziej odpowiada jego indywidualnym oczekiwaniom i współgra ze stylem całego wnętrza. Marzenia klientów są nieustannym wyzwaniem dla projektantów firmy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Flagowe produkty Kuźni wzorów

Firma specjalizuje się w produkcji nieszablonowych kratek wentylacyjnych czy osłon grzejników. Produkty Kuźni wzorów są dowodem na to, że ten element wykończeniowy nie musi być częścią szpecącą wnętrze, wprost przeciwnie, może je upiększać. Projektanci firmy są w stanie stworzyć każdy wzór, który będzie odpowiadał najbardziej nietypowym oczekiwaniom. Otwory w kratkach wentylacyjnych mogą mieć dowolny kształt, poczynając od kwiatów czy wzorów geometrycznych na gwiazdkach, aniołach, kluczach, zwierzętach, czy innym dowolnie wybranym symbolu kończąc. Tą samą zasadą firma kieruje się przy produkcji osłon na grzejniki. Nie musi to być nudna prostokątna konstrukcja. Może ona również zawierać nutkę fantazji i polotu i stanowić element wystroju wnętrza. Dodatkową zaletą jest to, że osłony są wykonane z metalu, co zapewnia trwałość i dobre przewodnictwo ciepła do pomieszczenia. Rozwiązanie to jest idealnym połączeniem walorów estetycznych i praktycznych. Podobne wzory można zastosować także na innych produktach tej firmy.

Nie tylko kratki i osłony

Firma specjalizuje się głównie w produkcji kratek wentylacyjnych i osłon grzejników, które mogą być ozdobą każdego wnętrza. Posiada ona w swojej ofercie również unikalne drzwi kominkowe, dekoracje frontów kominkowych czy drzwiczek rewizyjnych, dzięki którym możliwe będzie efektowne ich wyeksponowanie jako elementów upiększających wnętrza. Projektanci firmy mogą zaprojektować również nieszablonowe stoliki i lampy, przy których wieczorna lektura ulubionej książki, czy rozmowa z przyjaciółmi przy kawie będzie wyjątkową przyjemnością. Firma zajmuje się również produkcją mebli, dekoracji ściennych, wykorzystywanych w biurach. Projektanci mogą także stworzyć niepowtarzalny szyld, czy logo, które niewątpliwie zapadną w pamięć potencjalnym kontrahentom każdej firmy.

Więcej informacji na temat unikalnych produktów Kuźni wzorów można znaleźć na stronie Internetowej: www.kuzniawzorow.pl

Produkty i Usługi


  • Kratki
  • Osłony
  • Akcesoria kominkowe
  • Stoliki i lampy

Słowa kluczowe: proconsol, kuźnia wzorów, kuznia wzorow, kuźniawzorów, bramy, wzory artystyczne, ozdobne, metal ozdobny, kratki, osłony, akcesoria kominkowe,