Systemy PREFAB – budownictwo prefabrykowane i szkieletowe Saint-GobainAdres firmy:
44‑100 Gliwice,
ul. Okrężna 16,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 664 953 941
Email: [email protected]
WWW: www.saint-gobain.pl/nasze_rynki/prefab

Systemy PREFAB – budownictwo prefabrykowane i szkieletowe Saint-Gobain

O firmie


Systemy PREFAB to systemy do budowy domów szkieletowych i modułowych od Saint-Gobain dla inwestorów, wykonawców, deweloperów i architektów, tworzone przez zespół ekspertów na co dzień współpracujących z firmami budującymi w technologii szkieletu drewnianego oraz stalowego, a także wznoszącymi budynki z prefabrykatów i modułów. Specjaliści PREFAB pomagają dobrać najlepsze rozwiązanie do konkretnych planów inwestycyjnych i realizować ekologiczne, efektywne energetycznie domy, osiedla oraz obiekty publiczne. Systemy PREFAB umożliwiają nie tylko budowanie w technologii szkieletu drewnianego, ale i stalowego, a inwestycje powstające z ich udziałem uzyskują certyfikaty budownictwa energooszczędnego.

Stały kontakt z klientami i partnerami, międzynarodowe doświadczenie, fachowa wiedza i bogate zaplecze rozwiązań umożliwiają marce Saint-Gobain wprowadzanie innowacji i zapewnianie pomocy w projektowaniu i budowaniu lepszych budynków, które ograniczają negatywny wpływ na naszą planetę, mają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie ludzi oraz generują niższe koszty i wyższą wartość. Jedną z gałęzi zrównoważonego budownictwa, będącą odpowiedzią na globalne wyzwania klimatyczne oraz wymagania współczesnej architektury, są właśnie Systemy PREFAB. Dlaczego?

Kontakt:

Piotr Pieńkowski – Regionalny Doradca Kluczowych Klientów PreFab
Tel. +48 664 953 941
E-mail: [email protected]

Adrian Goczoł – Regionalny Doradca Kluczowych Klientów PreFab
Tel. +48 725 200 889
E-mail: [email protected]

Produkty i Usługi


Budownictwo szkieletowe, które cieszy się obecnie coraz większą popularnością wśród polskich inwestorów, staje się kluczem do dekarbonizacji sektora budowlanego. To sposób na mniej kosztowną, szybszą i bardziej efektywną budowę w porównaniu do wznoszenia konstrukcji tradycyjnych. Produkowane i dystrybuowane przez Saint-Gobain materiały oraz systemy stosowane w budownictwie szkieletowym mają istotny wpływ na komfortowe życie człowieka i lepszą przyszłość całej ludzkości, odpowiadają więc tym samym na wyzwania naszych czasów, takie jak transformacja energetyczna, zrównoważone budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami i przeciwdziałanie zmianom klimatu. Aspekty te są niezwykle cenne dla Grupy Saint-Gobain, kierującej się w swojej działalności celem nadrzędnym „Making the World a Better Home”.

Drewno, gips i wełna mineralna, czyli podstawowe materiały naturalnego pochodzenia wykorzystywane w budownictwie prefabrykowanym, to idealne połączenie dla zdrowego budynku, człowieka i środowiska. Każdy, kto podczas etapu planowania i budowy przywiązuje szczególną wagę do zdrowego stylu życia i zrównoważonego rozwoju, budując dom szkieletowy może mieć po swojej stronie wszystkie zalety tych surowców – a więc produktów marek ISOVER®, WEBER®, Rigips®, które stanowią zintegrowaną część Systemów PREFAB.

Budownictwo szkieletowe jest zatem rozwiązaniem przyszłości, a Systemy PREFAB już teraz pozwalają tworzyć świadome i zrównoważone konstrukcje.

Systemy PREFAB obejmują:

• ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne,
• elewacje,
• przedścianki,
• ściany działowe,
• okładziny sufitowe,
• stropy i poddasza.


Słowa kluczowe: