Przedsiębiorstwo Produkcyjno Budowlane ZETBEER Sp. z o.o.Adres firmy:
64-420 Kwilcz,
Orzeszkowo 29,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 61 291 51 51
Email: [email protected]
WWW: www.domy.zetbeer.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Budowlane ZETBEER Sp. z o.o.

O firmie


ZETBEER – WIĘŹBA DACHOWA

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane “ZETBEER” Sp. z o.o. w Orzeszkowie działa w branży drzewnej od początku lat 90. XX wieku. Największe atuty firmy to doświadczenie i solidność, podczas gdy terminowość realizacji zamówień gwarantowana jest przez nowoczesny park maszynowy i profesjonalna obsługa gwarantują. ZETBEER jest producentem tarcicy iglastej i liściastej specjalizującym się w konstrukcjach dachowych. Firma posiada też własny program ogrodowy, a jej oferta handlowa obejmuje deski, krawędziaki, łaty, kontr łaty, paliki ogrodowe, rolbordery i płoty. Praca zespołu suszarni oraz autoklaw do impregnacji drewna metodą próżniowo-ciśnieniową zapewnia wysoką jakość produktów, a stosowane przez ZETBEER środki posiadają wymagane atesty. Jakość wyrobów firmowych potwierdza certyfikat FSC® oraz NTR.

Więźba z fabryki – oszczędność czasu i pieniędzy

Podobnie jak okna i drzwi, więźba może również być produktem fabrycznym. Firma ZETBEER prowadzi przemysłową produkcję więźba dachowej, pod dachem i z zastosowaniem specjalistycznych maszyn. Dla potencjalnych inwestorów niesie to cały szereg wymiernych korzyści. Montaż jest szybki, istnieje też możliwość wykonywania stropów w trakcie mrozów. Elementy przygotowywane fabrycznie dostarczane są na plac budowy w określonym dniu i tam montowane. Zazwyczaj zabiera to 1-2 dni pracy. Na takim placu budowy panuje porządek, a ryzyko kradzieży zostaje wyeliminowane. W odróżnieniu od tradycyjnej metody wykonywania więźby, w której drewno jest zwykle składowane na budowie tygodniami, wiązary są montowane niezwłocznie po dostarczeniu. Najczęściej w ogóle nie dotykają ziemi, gdyż są ładowane dźwigiem z naczepy wprost na dach.

Eliminacja stopu betonowego daje duże oszczędności. Dzięki prefabrykowanym wiązarom nie ma konieczności stosowania kosztownego stropu betonowego, szczególnie w domach parterowych. W przypadku prowadzenia wielu projektów, oszczędności mogą sięgnąć nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Jakość i odpowiedzialność

Firma ZETBEER udziela jednoznacznie określonej gwarancji, będąc „projektantem, tartakiem, hurtownią okuć, sprzedawcą impregnatu oraz cieślą” w jednym. Odpowiedzialność za ewentualne wady jest jasno określona. Jeśli konstrukcja przez kogoś zaprojektowana wykonywana jest przez cieślę (lub firmę budowlaną) z powierzonych przez inwestora materiału, wyegzekwowanie prawidłowego wykonania więźby może okazać się problematyczne. Przedsiębiorstwo gwarantuje też wysoką jakość drewna. Masowa produkcja więźby wymaga dostawy materiału od sprawdzonych kontrahentów, lub posiadania własnego tartaku i samodzielnego przygotowania tarcicy dla produkcji własnej. Zgodnie z prawem, producenci wiązarów podlegają certyfikacji i okresowym kontrolom uprawnionych organów. Znajdująca się w ofercie firmy ZETBEER więźba to konstrukcja z drewna zgodnego z obowiązującymi w Polsce normami, czyli suszonego i dobranego pod kątem wytrzymałości. Użycie materiału niedopuszczalnego do stosowania w budownictwie (tarcica bez znaku CE) może mieć konsekwencje negatywne: awaria budynku, sprawy o odszkodowanie itp.

Precyzja i wygoda

Więźba wykonywana maszynowo cechuje się dokładnością poszczególnych części, a jej stosowanie oznacza równe połacie dachowe. Do wycinania elementów więźby nie używa się ręcznych narzędzi, ale specjalistycznych pił, najczęściej sterowanych komputerowo. Dokładność poszczególnych części konstrukcje zapewnia równe połacie dachowe do pokrycia. Wiązary prefabrykowane produkcji ZETBEER pozwalają uzyskać na poddaszu dodatkową przestrzeń na pomieszczenie gospodarcze – strych. Wejście do takiego składu mogą stanowić prefabrykowane schody od strony korytarza lub garażu.

Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie www.zetbeer.pl

Produkty i Usługi


DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Firma Zetbeer oferuje adaptację gotowego projektu do technologii ZetbeerDOMY, służy także pomocą przy formalnościach związanych z pozwoleniem na budowę.

DLA FIRM BUDOWLANYCH

Dla firm budowlanych, które budują domy szkieletowe przygotowaliśmy specjalną ofertę prefabrykowanych elementów ścian, stropów oraz dachów, gotowe do montażu na budowie. Dzięki naszej ofercie, montaż domu na budowie można ograniczyć do kilku dni oraz wykonywać go także zimą, co skraca nie tylko czas prac ale również obniża koszty związane z długotrwałym przebywaniem ekipy budowlanej na miejscu montażu.

DLA BIUR PROJEKTOWYCH

Dla architektów oferujemy fachowe doradztwo w dziedzinie naszej technologii, materiały promocyjne dla klientów, możliwość zapoznania się z procesem produkcji prefabrykatów w naszej fabryce.


Słowa kluczowe: zetbeer, domy, budowa domów, domy zetbeer, więźba dachowa, dom ekologiczny, dom energooszczędny, wiązary dachowe, domy drewniane,