Ned SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres firmy:
11-700 Mrągowo,
ul. Królewiecka 40A/9,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. kom. 0 512 483 578
Email: [email protected]
WWW: www.naturekodom.pl/

Ned SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O firmie


NED Sp. z o.o. – CAŁOROCZNE DOMY Z BALI

NED Sp. z o.o. to firma z siedzibą nad Wielkimi Jeziorami Mazurskimi zajmująca się produkcją domów wykorzystujących bale z dostępnej w tym regionie sosny mazurskiej. Panujący tam surowy klimat sprawia, że drzewo to dostarcza wysokiej jakości materiału konstrukcyjnego, docenianego m. in. przez budowniczych statków. Większość masztów była w przeszłości wytwarzana właśnie z sosny mazurskiej, która jak żadne inne drzewo skutecznie stawiało czoła gwałtownym warunkom pogodowym na morzach i oceanach całego globu. Firma NED Sp. z o.o. proponuje dziś sosnę mazurską swoim klientom jako solidny, sprawdzony budulec, dzięki któremu mogą oni spełnić swoje marzenia o drewnianym domu postawionym w pobliżu lasu, w którego otoczeniu panować będą cisza i spokój. Sami założyciele firmy mieszkają na Mazurach, gdzie zbudowali dla siebie pierwsze domy z bali. Obecnie mamy do czynienia z ponownym wzrostem popularności domów z drewna. Wiąże się to głównie z wzrostem świadomości ekologicznej społeczeństwa i powrotem do regionalnych form budownictwa. Dom drewniany, dzięki nowoczesnym technologiom budowlanym i możliwościom wykończenia domu i kształtowania wnętrza, jest dziś połączeniem nowoczesności, szacunku dla środowiska i wygody mieszkańców.

Dom drewniany całoroczny

Proponowane przez firmę NED Sp. z o.o. niewielkie, urocze domy z bali całoroczne, domy drewniane, czy też zlokalizowane w górach i innych malowniczych miejscach domki letniskowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią bliskość przyrody i uwielbiają przebywać na jej łonie. Osoby, którym nie wystarczy krótki urlop w takich okolicznościach, pragną przedłużyć towarzyszące temu odczucia na cały rok. Właśnie dla nich NED Sp. z o.o. przygotował ofertę domów całorocznych o doskonałych właściwościach, które, bez względu na porę roku i warunku pogodowa, są odpowiednimi miejscami do życia.

Zalety drewnianych domów całorocznych

Drewno to naturalny surowiec posiadający zdolność do samoregulacji wilgotności, co umożliwia uzyskanie wyjątkowego mikroklimatu w jego wnętrzu. W miejscach, gdzie budownictwo z tego materiału jest popularne, statystyczni mieszkańcy cieszą się dłuższym życiem. Dom z bali drewnianych proponowany przez firmę NED Sp. z o.o. oznacza również oszczędność czasu, ponieważ na plac budowy trafia on w pełnej prefabrykacji, a składanie go trwa około trzech miesięcy. Lekka konstrukcja obniża też koszt postawienia fundamentów i transportu materiałów. „Sucha” technologia wznoszenia oznacza eliminację prac murarskich. Drewniane domy można budować również w okresie zimowym, a przebudowa, rozbudowa i modernizacja są o wiele łatwiejsze. Są one również energooszczędne, gdyż termoizolacyjne właściwości drewna są o wiele wyższe niż w przypadku cegły lub betonu, stąd ich popularność w takich krajach jak Rosja, Finlandia, Szwecja, czy Kanada, gdzie klimat jest surowy.

Trzy kroki do własnego domu

Marzenie o domu z bali może wydawać się niezwykle trudnym do zrealizowania. Jednak dzięki firmie NED Sp. z o.o. droga do postawienia takiej konstrukcji prowadzi przez trzy kroki. Pierwszy z nich polega na wspólnym opracowaniu projektu przy współudziale zatrudnionych przez firmę architektów. Krok drugi to wybór działki, na której zostanie wybudowany dom. Odbywa się to we współpracy z renomowanymi agencjami obrotu nieruchomości, a klienci mogą wybrać z szerokiej gamy dostępnych gruntów. Partnerzy NED Sp. z o.o. specjalizujący się w rynku nieruchomości gwarantują profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Zapewnienie finansowania i uzyskanie kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach to ostatni, trzeci krok.

Więcej informacji na temat firmy oraz jej oferty znajdziemy na stronie www.naturekodom.pl

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: ned, natur eko dom, naturekodom, domy ekologiczne, domy drewniane, domy bezpieczne dla środowiska, domy naturalne, domy z drewna, drewniane domy, domy z drewnianych elementów, domy z bali, ekologiczne domy z bali, całoroczne domy z bali,