ECOLOGIQ – NOWOCZESNE, PREFABRYKOWANE DOMY DREWNIANEAdres firmy:
80-298 Gdańsk,
ul. Geodetów 29,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 58 304 75 75
Email: [email protected]
WWW: ekoinbud.pl

Godziny otwarcia:

8:00 - 16:00ECOLOGIQ – NOWOCZESNE, PREFABRYKOWANE DOMY DREWNIANE

O firmie


Ecologiq, korzystając z wieloletniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy, pomaga spełniać marzenia osób, dla których nowoczesne, prefabrykowane domy drewniane są nie tylko miejscem zamieszkania, ale również pewnego rodzaju filozofią życia i proekologicznego myślenia. W oparciu o zaawansowany proces prefabrykacji, elementy konstrukcyjne budynku wytwarzane są we własnej, gdańskiej fabryce, z komputerową dokładnością do 1 milimetra.

Gotowe prefabrykaty transportowane są na miejsce budowy, gdzie – niezależnie od pory roku –wykwalifikowany zespół montuje je na przygotowanej płycie fundamentowej. Docieplenie wykonywane jestza pomocą ekologicznych materiałów izolacyjnych, montowane są pokrycia dachowe i elewacje zewnętrzne. Po zakończeniu prac dokonywane są szczegółowe pomiary cieplne, dzięki czemu można zyskać pewność, że budynek jest szczelny i spełnia wszystkie oczekiwania pod kątem energooszczędności.

Ecologiq może poszczycić się wieloma interesującymi realizacjami nie tylko w kraju, ale również za granicą. Z oferty korzystają mieszkańcy całej Polski oraz Szwecji, Norwegii i Niemiec. Ekologiczne, drewniane budynki modułowe budowane są głównie dla klientów indywidualnych.

Ecologiq jest częścią Grupy EKOINBUD, która zrzesza marki budowlane, oferujące szeroki zakres usług: od renowacji zabytków niegdyś, po nowoczesne, modułowe technologie energooszczędne aktualnie. Połączenie ponad 20-letniego doświadczenia z innowacyjnymi technologiami budowania sprawia, że oferta doskonale odpowiada na potrzeby rynku i Klientów. Szeroki wachlarz usług obejmuje budownictwo, zarówno nowoczesne, ekologiczne, jak i tradycyjne, a także kompleksowe prace remontowe, modernizacyjne oraz renowacyjne. EKOINBUD to generalny wykonawca, który zaprojektuje, sformalizuje i wybuduje każdego rodzaju obiekt: począwszy od obiektów użyteczności publicznej, przez domy jednorodzinne, po małe domy do 35m2.

Moduły to elementy w ujęciu prefabrykatów, czyli gotowych, zamkniętych przegród budynku, przygotowywanych w kontrolowanych warunkach w nowoczesnej fabryce. Po zakończeniu procesu prefabrykacji, elementy prefabrykowane są bezpiecznie transportowane na miejsce inwestycji, a następnie składane przez wykwalifikowane ekipy montażowe, niezależnie od pory roku.

https://www.ecologiq.pl/

FACEBOOK ► https://www.facebook.com/ecologiqgrupaekoinbud
INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/ecologiq_grupa_ekoinbud
PINTEREST ► https://pl.pinterest.com/ecologiqgrupaekoinbud
LINKEDIN ► https://www.linkedin.com/company/ecologiq-grupa-ekoinbud

W skład Grupy EKOINBUD ,jako marki parasolowej, wchodzi również marka Freedom.

FREEDOM – domy na zgłoszenie

Marka oferuje ekologiczne i energooszczędne domy na zgłoszenie. Domy te dostępne są w dwóch wariantach: całorocznym oraz letniskowym, w kilku zoptymalizowanych przez zespół projektowy modelach. Dzięki temu klienci mogą wybierać spośród różnych rozwiązań, które najlepiej spełniają ich potrzeby i oczekiwania, niezależnie od tego, czy potrzebują domu całorocznego,czy też letniej rezydencji. Obiekty charakteryzują się nie tylko wysoką efektywnością energetyczną, ale i starannie przemyślanym projektem, który gwarantuje komfort i zadowolenie mieszkańców przez wiele lat.Freedom to również doskonała lokata kapitału pod wynajem, gdy inwestor dysponuje już gruntem.

WWW ►https://freedom.ekoinbud.pl
FACEBOOK ►https://www.facebook.com/FreeDOM.by.Ekoinbud
INSTAGRAM ►https://www.instagram.com/freedom_houses/
LINKEDIN ►https://www.linkedin.com/company/freedom-houses

EKOINBUD – generalny wykonawca prefabrykowanych obiektów użyteczności publicznej

Grupa EKOINBUD, jako marka parasolowa i generalny wykonawca, oferuje głównie nowoczesne domy prefabrykowane oraz modułowe budynki użyteczności publicznej dla jednostek administracyjnych. Zamówienia publiczne oraz system „zaprojektuj-wybuduj” to główne obszary jej działania.

Produkty i Usługi


• Gotowe domy prefabrykowane
• Ekologiczne i energooszczędne domy na zgłoszenie
• Projekty indywidualne domów modułowych, prefabrykowanych
• Kompleksowe inwestycje w sektorze budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych, w technologiach tradycyjnych oraz nowoczesnych, w formule Zaprojektuj-Wybuduj
• Kompleksowe usługi remontowe, modernizacyjne oraz renowacyjne

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://ekoinbud.pl/

Dane główne firmy:

FACEBOOK ►https://www.facebook.com/ekoinbud
INSTAGRAM ►https://www.instagram.com/ekoinbud/
LINKEDIN ►https://www.linkedin.com/company/ekoinbud
WWW ►https://ekoinbud.pl/

Artykuły o tej firmie


03.06.2020 | Domy ekologiczne
W naszym kraju budownictwo murowane jest uświęcone...

Słowa kluczowe: ekoinbud, ecologiq, domy ekologiczne, domy prefabrykowane, domy drewniane, budownictwo ekologiczne, domy energooszczędne, budynki, budynki biurowe, budownictwo modułowe,