Eko-Dom Budownictwo Ogólne Piotr LipowczanAdres firmy:
43-440 Goleszów,
ul. Skrajna 13,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. kom. +48 514090418
Email: [email protected]
WWW: eko-dom.priv.pl

Eko-Dom Budownictwo Ogólne Piotr Lipowczan

O firmie


Eko-dom – Energooszczędne domy drewniane

W dzisiejszych czasach marzeniem wielu osób jest posiadanie własnego domu. Część zainteresowanych rezygnuje jednak z tego zamiaru z powodu zbyt wysokich kosztów budowy lub przedłużających się w nieskończoność prac budowlanych. Firma Eko-dom proponuje rozwiązanie będące odpowiedzią na wszystkie te wątpliwości. Są to energooszczędne domy drewniane. Taki dom pozwoli ci nie tylko na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na jego wybudowanie, ale również pieniędzy, które będziesz musiał przeznaczyć na jego eksploatację. Jest to idealne rozwiązanie dla osób młodych, marzących o własnym miejscu na Ziemi. Sprawdź czy również dla ciebie.

Korzyści z posiadania drewnianego domu

Decydując się na dom z drewna zaoszczędzamy przede wszystkim długie tygodnie, które poświęcilibyśmy na budowę domu murowanego. Dom drewniany nie wymaga żadnych prac mokrych w związku z tym możemy go wybudować o każdej porze roku. Specjaliści z firmy Eko-dom deklarują, że dom drewniany w stanie surowym mogą wybudować dla ciebie już w 6 tygodni. Stan deweloperski natomiast osiągają w 15 tygodni, dzięki czemu możliwa jest bardzo szybka przeprowadzka Domy drewniane budowane są tylko z naturalnych materiałów, co zapewni jego mieszkańcom szczególny mikroklimat i możliwość efektywnego wypoczynku. Domy drewniane charakteryzują się niewielkimi kosztami eksploatacji, ponieważ wymagają bardzo małej ilości energii dogrzania całej powierzchni. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na zainstalowanie nowoczesnych urządzeń grzewczych, oszczędność energii będzie jeszcze większa. Warto również dodać, że cena takiego drewnianego domu w przeliczeniu na metry kwadratowe jest także dużo niższa niż domu murowanego.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Eko-dom?

Jest to firma działająca na rynku od wielu lat. Początki jej działalności przypadają na rok 2008. W ciągu tych lat pracownicy tej firny wykonywali zlecenia nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami np. we Francji. Łącznie jest to ponad 100 domów. Firma zapewnia terminowe wykonanie każdej zleconej usługi, a wykwalifikowani pracownicy są w stanie dostosować każdy projekt do indywidualnych potrzeb klienta. Priorytetem tej firmy jest także wszechstronne kształcenie pracowników nie tylko w dziedzinie nowych technologii budownictwa, ale również np. prawa budowlanego, dzięki czemu klient może mieć pełne zaufanie do osoby, której powierza wybudowanie swojego wymarzonego domu. Firma współpracuje tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, co jest dodatkową gwarancją jakości wykonanej usługi.

Więcej informacji na temat firmy i wykonywanych przez nią usług znajdą Państwo na stronie Internetowej: www.eko-dom.priv.pl

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: budowa domów drewnianych, domy z bali, pokrycia dachowe, ciesielstwo, producent domów drewnianych, domy w konstrukcji szkieletowej, domy szkieletowe, domy z drewna, eko, ekodom, eko dom, eko-dom,