PCG.plAdres firmy:
53-030 Wrocław,
ul. Życzliwa 21,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 735 200 001
Email: [email protected]
WWW: pcg.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 9.00-17.00

sobota: 10.00-14.00 (po uprzednim telefonicznym umówieniu się na spotkanie)PCG.pl

O firmie


PCG – dbałość o prawdziwy rozwój

30 lat doświadczenia, 9 spółek w grupie kapitałowej, 37 zrealizowanych inwestycji, ponad 160 tys. m² wybudowanych i sprzedanych mieszkań i 6,5 tys. m² wybudowanej powierzchni komercyjnej – tak w skrócie wygląda dorobek grupy deweloperskiej PCG, jednego z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Dolnym Śląsku, aktywnie działający w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Firma ustawicznie powiększa portfel nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, poszerzając przy tym swój obszar działalności. W 2018 roku, po dostosowaniu portfelu projektów mieszkaniowych, Grupa PCG wkroczyła w nowe segmenty rynku – inwestycje premium. W tym samym okresie zrealizowała najwyższy przychód oraz wynik sprzedażowy w swojej historii. Obecnie spółka znajduje się na kolejnym etapie świadomej rozbudowy. PCG może się pochwalić unikalnym narzędziem do sprzedaży na rynku deweloperskim: wyposażonym w najnowsze rozwiązania do prezentacji mieszkań salonem sprzedaży. Jest on połączony z showroomem, w którym można obejrzeć kilka tysięcy wzorów materiałów wykończeniowych. W planach rozwojowych firmy ważne miejsce zajmują rozwijające się rynki mieszkaniowe w zachodniej części naszego kraju.

Doświadczenie i stabilność finansowa

PCG sp. z o.o. (dawniej znana pod nazwą Partner Capital Group) od 2014 roku jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). Biorąc aktywny udział w pracach wrocławskiego oddziału PZFD Wrocław, firma wpisuje się w motto związku, budując Wrocław i wyznaczając standardy w branży deweloperskiej. PZFD wraz z lokalnymi oddziałami związku, stawia sobie za zadanie dbałość o transparentność branży deweloperskiej, zarówno na szczeblu krajowym, jak i lokalnym. Niezwykle istotne jest również w zabezpieczanie klienta podczas zakupu mieszkania, jak też firm deweloperskich prowadzących inwestycje mieszkaniowe. Działając w ramach struktur PZFD, Grupa PCG przyczynia się do spełniania potrzeb mieszkaniowych dla rynku lokalnego. Wraz z pozostałymi partnerami z branży budowlanej dba o świadome podejścia klientów, podkreślając również potrzebę zrównoważonego rozwoju miasta Wrocław. Cyklicznie włącza się w organizację konferencji oraz wydarzeń edukacyjnych i targowych.

Rozwój i wysokie standardy obsługi

Dokonane na przełomie 2017 i 2018 roku połączenie PCG z największym deweloperem w Legnicy, firmą Modernbud, stanowi idealne dopełnienie wizji biznesu, której hołduje. Polega on głównie na bazowaniu na stabilności finansowej i doświadczeniu. Na początku 2018 roku do grupy PCG przyłączono pracownie architektoniczną Q2 Studio. Realizuje ona na terenie całego kraju projekty inwestycji mieszkaniowych jak i komercyjnych, również w standardzie premium. Zakres działalności grupy PCG obejmuje również rynki poza województwem dolnośląskim. Od zarania działalności celem spółki jest kompleksowa, zachowująca najwyższe standardy obsługa klientów zainteresowanych zakupem mieszkań. Pracownicy firmy już od pierwszego kontaktu (telefonicznego bądź osobistego w biurze obsługi) starają się wyczuć potrzeb osoby chcącej stać się właścicielem mieszkania. Ostateczna oferta dobierana jest zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi klienta.

Wyjątkowa strategia

Strategia PCG nie polega na dostosowaniu się do realiów, lecz na tworzeniu nowej jakość na polskim rynku mieszkaniowym. Największy nacisk stawiany jest na synergiczny rozwój w ramach Grupy, w tym własną pracownię projektową i studio wykończeń wnętrz Q2 przy wsparciu firmy Trasko, potentata w branży budowlanej.

Więcej informacji na temat firmy PCG i jej oferty znaleźć można na stronie www.pcg.pl

Produkty i Usługi


  • Sprzedaż mieszkań i lokalów użytkowych 

Słowa kluczowe: pcg, pcg.pl, pcg deweloper, pcg sprzedaż mieszkań, pcg sprzedaż lokali, lokale użytkowe, mieszkania, mieszkania na sprzedaż, kupno mieszkania, zakup mieszkania, Wrocław mieszkania, Wrocław lokale,