Climatic Sp. z o.o. Sp. k.Adres firmy:
05-816 Michałowice,
Reguły, ul. Żytnia 6,
woj. mazowieckie

Obszar działania:
Cała Polska, Niemcy, kraje skandynawskie

Kontakt:
tel. +48 22 753 27 00
tel. kom. +48 22 753 27 00
Email: [email protected]
WWW: climatic.pl

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

O firmie


CLIMATIC – nowoczesne budownictwo modułowe

Krótszy o połowę czas realizacji inwestycji, do tego skrócony do niezbędnego minimum zakres prac wykonywanych na terenie budowy. Na koniec szerokie możliwości nie tylko w zakresie budowy, ale także rozbudowy, nadbudowy i modernizacji już istniejących obiektów. Co stoi za takimi rozwiązaniami? Wieloletnie doświadczenie na rynku budownictwa, nowoczesna, autorska technologia i zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, czyli jednym słowem Climatic – polska firma działająca od 1997 roku. Obecny lider budownictwa modułowego działa z powodzeniem zarówno na terenie naszego kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Opracowana przez nas technologia modułowa to realizacja inwestycji na bazie modułów o wysokim, sięgającym 90% stopniu prefabrykacji. Korzyści? Imponujące.

Budujemy solidnie

Proponowana przez nas technologia budownictwa modułowego, powstała z myślą o wymagających obiektach użyteczności publicznej. Dzisiaj uniwersalna konstrukcja systemów modułowych Climatic pozwala na budowę i rozbudowę praktycznie każdego obiektu (budynki specjalistyczne, domy jednorodzinne i budynki wielorodzinne, hotele, biura, szkoły i wiele innych) w dowolnej konfiguracji i na dowolnym poziomie. System zdaje egzamin także w lokalizacjach o bardzo ograniczonym dostępie, takich jak dach budynku. Nasi montażyści to zespół doświadczonych profesjonalistów o znakomitych kompetencjach, co gwarantuje, że każda, nawet nietypowa i skomplikowana realizacja, zawsze przebiega szybko i sprawnie. Zaprojektujemy i zbudujemy każdy obiekt!

Szybko realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty

Systemy modułowe Climatic to przede wszystkim odpowiedź na rosnące wymagania inwestorów w zakresie czasu i jakości realizacji inwestycji budowlanych. Prefabrykacja to realne oszczędności w zakresie czasu niezbędnego do realizacji inwestycji. System modułowy Climatic obejmujący wszystkie etapy realizacji inwestycji (projekt, pozwolenie na budowę, przygotowanie budowy, dostawę i montaż modułów, prace wykończeniowe i odbiory) oraz ograniczający konieczność koordynacji budowy do absolutnego minimum, skraca czas realizacji inwestycji o połowę w stosunku do czasu, jaki niezbędny jest dla technologii tradycyjnej. A że czas to pieniądz, nie trzeba chyba nikogo przekonywać o wyraźnych korzyściach finansowych takiego rozwiązania.

Kompleksowe usługi budownictwa modułowego

Oferta Climatic obejmuje projekt i wykonanie dowolnego obiektu, ale na tym nie koniec. Proponujemy także:

  • projekt instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych,
  • projekt i wykonanie systemów zabudowy pomieszczeń czystych, 
  • produkcję kluczowych elementów dla systemów wentylacji i klimatyzacji,
  • automatykę obiektową i BMS.

Budynki modułowe Climatic to realizacje wykonane „pod klucz”, co generuje kolejne oszczędności czasu – nasi Klienci nie muszą poszukiwać wykonawców prac wykończeniowych, a kompletność wszystkich rozwiązań pochodzących od jednego producenta zapewnia wysoki standard wykonania, który z kolei wyklucza błędy wykonawcze.

Produkujemy w kontrolowanych warunkach, sięgamy po najnowocześniejsze technologie w zakresie instalacji i wyposażenia. Nasi Klienci mogą zapomnieć o błędach projektowych, czy konieczności wykonania dodatkowych robót. Kompleksowa budowa, jeden wykonawca i jeden system to wyraźna oszczędność czasu i pieniędzy. 

 

Produkty i Usługi


Wykonawstwo obiektów zabudowy kubaturowej, tj. budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej m.in.:

  • szkół i przedszkoli,
  • biurowców,
  • hoteli,
  • szpitali,
  • domów opieki,
  • i innych.

GaleriaSłowa kluczowe: budownictwo modułowe, budownictwo, modułowe, budynki modułowe, prefabrykacja, generalny wykonawca inwestycji, system budownictwa modułowego, przedszkola, szpitale, szkoły, hotele, modułowe, konstrukcje stalowe