BLASTECH S.C.Adres firmy:
51-501 Wrocław,
ul. Swojczycka 38,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. kom. +48 71 372 93 02
Email: [email protected]
WWW: www.blastech.pl

BLASTECH S.C.

O firmie


Urządzenia śrutownicze

Setki udanych projektów

BLASTECH to lider branży śrutowniczej. Przedsiębiorstwo dostarcza oczyszczarki, piaskarki oraz linie technologicznej najwyższej jakości. BLASTECH jest producentem, dystrybutorem oraz serwisantem urządzeń śrutowniczych, któremu zaufało już bardzo wielu klientów z różnych branż.

Firma BLASTECH jest skoncentrowana na kliencie i stara się reagować elastycznie na potrzeby swoich odbiorców, świadcząc doskonałą jakość usług oraz oferowanych technologii, zgodnie z ich potrzebami. Specjaliści pracujący w przedsiębiorstwie służą radą już na poziomie rozmów wstępnych oraz profesjonalną pomocą w dalszej obsłudze serwisowej.

Technologie dla Polski i Europy
Ogromne doświadczenie firmy zaowocowało setkami udanych projektów z zakresu śrutowania, piaskowania i pneumatyki. BLASTECH jest jedynym przedstawicielem firmy COGEIM EUROPE Srl w Polsce oraz oficjalnym reprezentantem marki RENNER GmbH Kompressoren. Technologie oraz usługi BLASTECH świadczy zarówno w Polsce, jak też zagranicą. Wśród oferowanych produktów znajduje się pełna gama urządzeń śrutowniczych a także kompresorów i linii technologicznych.

Urządzenia i linie technologiczne
BLASTECH posiada w swojej ofercie śrutownice wirnikowe, w tym: przelotowe, wsadowo-nieckowe, a także zawieszkowe i specjalistyczne. Specjalnie dla odbiorców, którzy obrabiają duże elementy, firma przygotowała gamę komór śrutowniczych, które umożliwiają pracę ręczną oraz automatyczną. Montowane przez przedsiębiorstwo komory zbudowane są na bazie doskonałych komponentów i odpowiadają wszelkim normom regulującym. Dzięki nim możliwe jest obrabianie różnych powierzchni za pomocą szerokiej gamy ścierniw. Znane oczyszczarki ciśnieniowe, zwane piaskarkami, dostępne w firmie BLASTECH, z kolei doskonale sprawdzają się tam, gdzie nie jest możliwe zastosowanie urządzeń stacjonarnych. Oferowane mobilne i niewielkie piaskarki doskonale sprawdzają się w pracach zleconych. Przedsiębiorstwo dostarcza na rynek także kompresory oraz zaawansowane i zindywidualizowane linie technologiczne, które pozwalają na transport oraz przygotowanie powierzchni.

Efektywność i konkurencyjność
Doskonałe oraz niezawodne technologie sprawiają, że oferowane rozwiązania pomagają podnieść konkurencyjność oraz efektywność wielu przedsiębiorstw, a także umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa pracowników. Zastosowanie odpowiednich urządzeń śrutowniczych w wielu gałęziach przemysłu umożliwia uzyskanie wysokojakościowych produktów. BLASTECH dostarcza swoje rozwiązania zarówno dla producentów okuć meblowych, ram rowerowych, galanterii ogrodowej, grzejników drabinkowych, bram, wagonów, maszyn budowlanych, felg, czy też armatury.

Z pełną ofertą firmy BLASTECH można zapoznać się na stronie: www.blastech.pl

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: blastech, urządzenia śrutownicze, branża śrutownicza, oczyszczarki, piaskarki