ELS POLAND SP. Z O.O.Adres firmy:
30-499 Kraków,
Ważewskiego 66 ,
woj. małopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. kom. +48 519 496 630
Email: [email protected]
WWW: www.flexizone.pl

ELS POLAND SP. Z O.O.

O firmie


ELS Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją wyrobów z przetworzonej gumy recyklingowej. Płyty z gumy SBR oraz EPDM stanowią główne produkty firmy, są one oferowane w różnych odmianach grubościowych i kolorystycznych najczęściej wykorzystywanych przy tworzeniu bezpiecznych nawierzchni na place zabaw, zewnętrzne i wewnętrzne siłownie, stosowane są jako maty do pochłaniania uderzeń i dźwięków w strzelnicach i w wielu innych miejscach takich jak podjazdy, tarasy.


Firma działa na terenie polski i europy, swoje produkty eksportuje do większości krajów Europy Zachodniej. Potwierdzeniem jakości oferowanych produktów oraz wysoki stopień powtarzalności kolorystycznej są liczni zadowoleni odbiorcy na terenie Europy Zachodniej.


Wszystkie produkty ELS Poland posiadają niezbędne na europejskim rynku certyfikaty tj. certyfikat PZH nadany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego; Państwowy Zakład Higieny, jak również niezbędne często przy placach zabaw certyfikaty HIC (Head Injury Criterion) dla wszystkich wymaganych przez wykonawców wysokości.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


10.01.2018 | Posadzki przemysłowe
Plac zabaw jest dla dzieci miejscem, w...

Słowa kluczowe: