DevelagroAdres firmy:
55-095 Byków ,
ul. Gajowa 5 ,
woj. dolnośląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. kom. +48 739 401 127
Email: karolina.potoczna@develagro.pl
WWW: www.develagro.pl

Develagro

O firmie


Develagro zajmuje się kompleksową budową prefabrykowanych hal łukowych, firma zajmuje się projektem i montażem, doradztwem a także, dopełnieniem wszelkich formalności w imieniu Klienta. Hale łukowe oferowane przez Develagro łatwo przystosować do potrzeb swojej branży, konstrukcja hali jest lekka i bardzo wytrzymała. Brak doprowadzonych mediów do działki nie jest żadnym problemem, gdyż całe zaplecze firmy składa się z mobilnych maszyn, które mogą pracować w dowolnym terenie.


Firma może się pochwalić wydajnością wykonania przekrycia łukowego nawet do 200m2 w ciągu jednego dnia.


Konstrukcja obiektu nie wymaga żadnych podpór i nawet największe obiekty (do 20m szerokości) są stawiane bez słupów czy kratownic.


Do wykonania hali firma używa bardzo dobrej jakości blach ocynk i alucynk, a na życzenie Klienta może też użyć kolorowej blachy Colorfarm® 15 Tata Steel, pokrytej warstwą antykorozyjną. Łączenie elementów hali odbywa się metodą falcowania (bez nitów, śrub czy wiercenia blachy), dzięki czemu konstrukcja stali pozostaje nienaruszona, a tym samym świetnie znosi trudne warunki środowiska, takie jak deszcz, śnieg, intensywne słońce, ostry mróz, wilgoć czy środki chemiczne.


Dowodem na solidność i szczelnośc prefabrykowanych hal łukowych jest wykorzystywanie ich nawet przez amerykańskie wojsko.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


Hale to obecnie jeden z najszybszych i...

Słowa kluczowe: