INDUALAdres firmy:
26-220 Stąporków ,
ul. Staszica 5,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. +41 374 02 52
Email: [email protected]
WWW: indual.pl

Godziny otwarcia:

pon - pt: 8.00-16.00

 


INDUAL

O firmie


INDUAL – AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Indual Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma z branży automatyki przemysłowej. Poprzez zaangażowanie w różnorodne dziedziny aktywności, od produkcji komponentów po dystrybucję produktów znanych światowych marek, firmie udało się ugruntować swoją pozycję na polskim rynku, zdobywając jednocześnie duże grono usatysfakcjonowanych klientów. Dewizą przedsiębiorstwa jest: „dostępny w 24 h, dobry jakościowo produkt w atrakcyjnej cenie”. Dużym atutem firmy są uzupełniane na bieżąco stany magazynowe w środkowej części kraju, jak też oferowane usługi w ramach profesjonalnego doradztwa technicznego odnośnie doboru zamienników i sposobu użytkowania produktów. Indual może się poszczycić wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Elementy automatyki przemysłowej znajdujące się w ofercie handlowej firmy (czujniki zbliżeniowe, wyłączniki krańcowe, mikrowyłączniki, przełączniki i wyłączniki bezpieczeństwa) spełniają najwyższe standardy światowe, co gwarantują posiadane przez spółkę certyfikaty zgodności. Produkty te znajdują one zastosowanie w zakładach przemysłowych w całym kraju. Wysokie wymagania firm partnerskich sprawiają, że Indual nieustannie doskonali metody działania i dąży do podnoszenia ich skuteczności. Doświadczenie i zaangażowanie pracowników umożliwia klientom firmy osiągnięcie pełnej satysfakcji, podczas gdy dobre referencje i rosnące grono kontrahentów świadczą o rzetelności zawodowej personelu.

Oświetlenie przemysłowe LED

W ofercie firmy Indual znajduje się bogaty asortyment lamp, których funkcjonowanie opiera się na nowoczesnych diodach LED. Dioda elektroluminescencyjna (LED), w odróżnieniu od tradycyjnych żarówek, charakteryzuje się dużą sprawnością, trwałość, przy czym zużywa ona mniej energii elektrycznej. W sprzedaży posiadamy dużą selekcję opraw HayBay, nadających się idealnie do oświetlania hal przemysłowych, obiektów logistycznych, czy też placówek handlowych. Indual oferuje lampy o klasie szczelności IP65, czyli takie, które posiadają specjalne druciane zabezpieczenia chroniące przed dotknięciem części niezabezpieczonych. Dodatkowym ich atutem jest pełna ochrona pyłoszczelna oraz odporność na działanie strugi wody o intensywności 12,5 l/min lanej z każdej strony.

Kolumny sygnalizacyjne

Oferta handlowa firmy Indual obejmuje nowoczesne kolumny sygnalizacyjne wyposażone w diody LED. Są one perfekcyjnym rozwiązaniem dla linii produkcyjnych lub montażowych. Sygnalizatory optyczne wyposażone są w diody elektroluminescencyjne (LED), co sprawia, że odznaczają się niskim zużyciem energii elektrycznej, a jednocześnie dają wyjątkowo jasne światło. Kolumny dostępne są w kilku rozmiarach (50mm, 70m, jak i 90mm), jak również w dużej rozpiętości napięć (od 12V, aż do 230V). Głośność proponowanych przez Indual sygnalizatorów optyczno-dźwiękowych sięga nawet 120dB, a firma prowadzi też sprzedaż sygnalizatorów multikolorowych, kolumn modułowych (serie FL70 oraz TL70), jak też sygnalizatorów jednokolorowych. Wykonywany jest również montaż sygnalizacji, zarówno bezpośrednio do podłoża, jak i do ściany.

Przyciski dotykowe pojemnościowe

Indual proponuje również przyciski dotykowe serii TB22. Stanowią one nową pozycję w ofercie firmy, w której znaleźć można też przemysłowe przyciski pojemnościowe IP69 o wysokiej szczelności i wytrzymałości mechanicznej, posiadające dwukolorowe podświetlenie diodami elektroluminescencyjnymi LED. W zależności od oczekiwań klienta, na powierzchni przycisku istnieje możliwość wykonania dowolnego graweru laserowego. Czoło wykonane jest ze stali nierdzewnej, a przyciski nie posiadają elementów mechanicznych ani limitu połączeń. Są też odporne na uderzenia mechaniczne i objęte 2-letnią gwarancją.

Więcej informacji na temat firmy oraz jej oferty znaleźć można na stronie www.indual.pl

Produkty i Usługi


  • Czujniki przemysłowe
  • Kolumny i sygnalizatory 
  • Przekaźniki i styczniki
  • Przewody i złącza
  • Przewody pneumatyczne 
  • Sterowanie i pulpit
  • Wyłączniki bezpieczeństwa i kurtyny
  • Wyłączniki końcowe
  • Wyłączniki linkowe
  • Zasilacze

Słowa kluczowe: indual, automaty, automatyka, automatyka przemysłowa,