Gospodarstwo Rolne Jacek WągrodzkiAdres firmy:
26-660 Jedlińsk,
ul. Jedlanka 90,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. kom. 500 225 942
Email: [email protected]
WWW: www.byliny-wagrodzki.pl

Gospodarstwo Rolne Jacek Wągrodzki

O firmie


WĄGRODZKI – SZKÓŁKA BYLIN I WRZOSÓW

Szkółka Bylin Wągrodzki to kilkanaście hektarów upraw, na których znajdziemy doskonałej jakości wrzosy, wrzośce, byliny, trawy i zioła. Firma z Jedlanki w województwie mazowieckim zaopatruje odbiorców hurtowych na terenie całego kraju oraz zagranicą. Rośliny doniczkowe ze Szkółki Bylin Wągrodzki cieszą się dużym powodzeniem wśród firm odpowiedzialnych za obsadzania terenów zielonych, różnorodnych inwestorów oraz przedsiębiorców prowadzących centra i hurtownie ogrodnicze.

Szkółka Bylin Wągrodzki to dostawca roślin doniczkowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w uprawie wrzosów, wrzośców, bylin, traw oraz ziół, które dostarczane są na teren całego kraju (oraz eksportowane) do odbiorców hurtowych, skąd następnie trafiają do klientów końcowych oraz inwestorów. Rośliny ze Szkółki Bylin Wągrodzki bardzo często zamawiane są przez hurtowników z zakresu ogrodnictwa, a także firmy, które zajmują się aranżacją terenów zielonych lub realizacją inwestycji, przy których liczą się doskonałej jakości rośliny doniczkowe. Szkółka Bylin Wągrodzki od lat prowadzi sprzedaż hurtową oraz dokłada wszelkich starań do zadowolenia klienta. Firma przystosowana jest do obsługi dużych zamówień oraz świadczy doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich roślin.

Byliny

Szkółka Wągrodzki posiada w swojej ofercie ogromną ilość bylin o różnych wysokościach (od 10 cm do nawet 2 metrów) oraz ciekawej kolorystyce. Firma proponuje rośliny kwitnące w różnych okresach – od kwietnia do października. Byliny to rośliny wieloletnie i mało wymagające. Znajdują zastosowanie w wielu aranżacjach przestrzeni komercyjnych oraz prywatnych.

Trawy

Ozdobne trawy nie wymagają dużej pielęgnacji i są roślinami wielosezonowymi. Wśród bogatej oferty traw znajdziemy zarówno mniejsze doniczki z roślinami o wysokości od 25 cm do nawet 2,2 metra. Tutaj także do wyboru mamy ciekawą kolorystykę samych traw oraz ich kwiatów, a także szeroki zakres kwitnięcia poszczególnych odmian (od maja do listopada).

Wrzosy i wrzośce

Wrzosy szybko rosną oraz potrafią długo i obficie kwitnąć, z kolei wrzośce kwitną już od wiosny. Szkółka Bylin Wągrodzki oferuje dużą liczbę odmian wrzosów i wrzośców, które doceniane są za swoje walory dekoracyjne.

Zioła

Dużą popularnością w ofercie przedsiębiorstwa cieszą się zioła doniczkowe (szczypior, estragon, lawenda, werbena, mięta, oregano, rozmaryn, szałwia, macierzanka i inne). Szkółka Bylin Wągrodzki dostarcza je w kilku odmianach. Zioła doceniane są zarówno jako ozdoba, wykorzystywane jako dodatek kulinarny, jak też stosowane są przy produkcji kosmetyków. Odbiorcy końcowi hodują je w domach lub w ogrodach.

Więcej informacji o działalności Szkółki Bylin Wągrodzki i jej ofercie znaleźć można na stronie www.byliny-wagrodzki.pl

Produkty i Usługi


  • Byliny
  • Trawy
  • Wrzosy
  • Wrzośce
  • Zioła

Słowa kluczowe: byliny wągrodzki, zioła, szkółki bylin wągrodzki, szkółka bylin wągrodzki, byliny i trawy, wrzosy i wrzośce,