Rokiciński Andrzej Ogród i DomAdres firmy:
03-290 Warszawa,
ul. Podłużna 36b lok 26,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. kom. 602 67 67 62
Email: [email protected]
WWW: ogrodidom24.pl

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 8:00 - 16:00 Rokiciński Andrzej Ogród i Dom

O firmie


„Ogród i Dom” – innowacyjność rozwiązań w jednym miejscu

Firma ” Ogród i Dom” od 20 lat działa prężnie na rynku Polskim budując nieustannie pozycję lidera w branży gospodarczej. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna wiedza ekspertów umożliwiła poszerzenie obszaru działania za pośrednictwem sklepu internetowego od 2011 roku. Pośród mocno rozbudowanej oferty przedsiębiorstwa znajduje się wiele ciekawych rozwiązań dedykowanych zarówno dla ogrodu jak i domu.

Maty rattanowe – więcej niż praktyczny wybór

Proponowane maty z technorattanu firmy „Dom i Ogród” stanowią funkcjonalne uzupełnienie tarasu, balkonu oraz wielu innych miejsc przydomowej przestrzeni. Występująca w dwóch wariantach nowość marki tj. maty rattanowe oczkowane bądź też nieoczkowane o rozmaitych parametrach stanowią praktyczny, ale również atrakcyjny wizualnie element domu i ogrodu gwarantujący osłonę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jak promieniowanie UV, wiatr, deszcz czy mróz. Oferowane maty rattanowe wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego w formie pasków charakteryzuje prosty montaż oraz wysoka odporność dzięki czemu zachowują oryginalną formę i kolor przez wiele lat użytkowania.

Donice z polietylenu – nieszablonowy dodatek do każdej przestrzeni

Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje także szeroką gamę donic z polietylenu marki Monumo o rozmaitych wymiarach, kształtach i kolorach. Pośród mocno rozbudowanej oferty znajdują się klasyczne donice kwadratowe, prostokątne, okrągłe jak również niestandardowe rozwiązania o ciekawych formach wpisujących się w obecne trendy aranżacyjne ogrodu i domu. Charakteryzujące się wysoką jakością oraz estetyką wykonania oferowane donice z polietylenu spełniają najwyższe standardy użytkowania stanowiąc nieoczywiste rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Donice Lechuza – nowoczesny element ogrodu i domu

Wśród obszernej oferty donic znajduję się również minimalistyczna kolekcja Lechuza dostępna w różnych wariantach.

Proponowane niewysokie donice Lechuza Quadro Premium ze względu na optymalne parametry oraz masywną strukturę to rozwiązanie spełniające wszelkie wymagania najbardziej wymagających klientów. Kolejną spośród oferowanej linii stanowi donica Lachuza Rondo Premium charakteryzująca się wysoką i opływową formą doskonale pasującą do rozległych obszarów zielonej przestrzeni. Rozwiązaniem z linii Lechuza dedykowanym do wnętrz jest donica Lechuza Cararo Premium zachwycająca estetyką wykonania jak i uniwersalnym designem efektownie wpisującym się w nowoczesne wnętrza. Proponowane donice Lechuza wyróżnia klasyczny prostokątny kształt oraz stonowana kolorystyka umożliwiająca stworzenie aranżacji według indywidualnych potrzeb. Solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów stanowi bazę oferowanych donic. Spełniając wszelkie kryteria wytrzymałości nawet w najbardziej surowych warunkach eksploatacyjnych proponowane donice z kolekcji Lechuza stanowią wysoce eleganckie i praktyczne rozwiązanie przez wiele lat.

Donice z podświetleniem LED – niepowtarzalny klimat wnętrza

Obszerny wachlarz przedsiębiorstwa „Ogród i Dom” zawiera także rozległy wybór donic LED– owych marki Monumo. Oferowane donice podświetlane wykonane z polietylenu wyróżnia niezwykle lekka i jednocześnie solidna konstrukcja. Proponowane donice stanowią połączenie oryginalnego designu z innowacyjną technologią umożliwiając stworzenie wyjątkowej i niezwykle komfortowej aranżacji dostosowanej do określonych potrzeb.

Więcej szczegółów dotyczących oferty na www.ogrodidom24.pl

Produkty i Usługi


  • Aranżacja wnętrz w biurze i w domu
  • Aranżacja tarasów
  • Dobór i pielęgnacja roślin.

Słowa kluczowe: ogród i dom, ogrody i dom, dom, ogród, pielęgnacja, aranżacja, dekorowanie, aranżacja ogrodu, dekorowanie wnętrz roślinami, rośliny w domu, dekoracje roślinne, donice, donice na kwiaty, duże donice, maskowania, maskowania balkonów, donice podwieszane, donice zwieszane, donice oświetlane, donice świecące,