Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane QBASEK Jakub CzaplińskiAdres firmy:
95-035 Ozorków,
Parzyce 27 ,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. kom. +48 603 812 397
Email: [email protected]
WWW: www.qbasek.pl

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane QBASEK Jakub Czapliński

O firmie


Firma Qbasek jest producentem mebli ogrodowych oraz małej architektury ogrodowej typu hamaki, huśtawki, altany, garaże, wiaty i wiele innych wyrobów z drewna. Przedsiębiorstwo, dzięki wieloletniemu doświadczeniu może zaoferować swoim klientom wyroby, który nie tylko będą efektownie prezentować się w ogrodzie czy na działce, ale także posłużą długo i bezproblemowo. Aby tak się stało, producent wykonuje wszystkie swoje wyroby z najwyższej jakości surowca, który poddawany jest impregnacji, co zabezpiecza go przed upływem czasu, szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych i biologicznych. Oprócz wyrobów dostępnych stale w ofercie, Qbasek proponuje też klientom wykonywanie mebli ogrodowych czy małej architektury na życzenie klienta.

W ofercie znajdziemy:

Domki drewniane, które dzięki starannemu wykonaniu doskonale sprawdzają się w roli letniskowego azylu dla całej rodziny. Różne wielkości, rozbudowane możliwości wykończenia, szeroki wachlarz indywidualnego kształtowania projektu sprawia, że można je skroić na miarę potrzeb każdego klienta.

Garaże z drewna, które doskonale pełnią swoją funkcję użytkową, zabezpieczając samochód i inne przedmioty przed działaniem czynników atmosferycznych, jednocześnie – dzięki starannemu wykonaniu – doskonale wpisują się w ogrodową przestrzeń.

Drewniane domki, swoim kształtem przypominające igloo, które z powodzeniem pełnią funkcję sauny ogrodowej. Wykonane są z najwyższej jakości materiału – drewna bez sęków i nierówności, które dzięki starannej obróbce zyskują odporność na działanie czynników atmosferycznych. Doskonała izolacja pozwala na

Wiaty, które pozwolą nam na komfortowe spędzanie czasu w ogrodzie nawet podczas opadów deszczu. Wiaty drewniane mogą z powodzeniem pełnić również funkcję zadaszenia dla samochodu lub sprzętów i narzędzi, chroniąc je przed różnego typu niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz.

Meble drewniane – stoliki, ławy, krzesła, leżaki ogrodowe. Obok wysokiej funkcjonalności, meble te wyróżnia oryginalne wzornictwo. Dzięki temu, że firma może wykonać meble zgodnie z wytycznymi klienta, możliwa jest realizacja również nietypowych zamówień.

Hamaki z giętego drewna, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego leżaka. Różne warianty wykonania pozwalają dopasować je do każdej architektury.

Inne elementy – Qbasek wykonuje również schody, tarasy, zadaszenia, a także place zabaw (ze ściankami wspinaczkowymi, zjeżdżalniami), budy dla psów i inne elementy z drewna.

Produkty firmy Qbasek doceniane są przez klientów w kraju i za granicą zarówno za funkcjonalność i jakość, jak i za nienaganną estetykę. Firma realizuje najbardziej nietypowe pomysły klientów, udzielając fachowego doradztwa. Dotychczas producent zrealizował przeszło 500 zamówień zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, budując domki letniskowe, place zabaw, miejsca rekreacji, meble ogrodowe, wiaty, altany garażowe i wiele innych. Na wszystkie produkty przedsiębiorstwo udziela 10-letniej gwarancji.
 

Produkty i Usługi


  • Meble ogrodowe

Artykuły o tej firmie


10.04.2018 | Meble - ogrodowe
Urządzanie domu z dbałością o szczegóły jest sprawą oczywistą...
18.03.2020 | Meble - ogrodowe
Jak powszechnie wiadomo, ogród to nie tylko...

Słowa kluczowe: qbasek, meble ogrodowe qbasek, meble ekologiczne, meble drewniane, meble do ogrodu, meble wypoczynkowe, meble wypoczynkowe do ogrodu, meble qbasek