Stella GreenAdres firmy:
82-310 Gronowo Górne,
ul. Berylowa 7,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. +48 531 676 231
tel. kom. 531 676 231
Email: [email protected]
WWW: kratkaml.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt 7.30 – 16.00Stella Green

O firmie


Stella Green to renomowana polska marka z wieloletnim doświadczeniem, która istnieje na rynku od 2000 roku. Za cel stawiamy sobie tworzenie przemyślanych rozwiązań oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii, aby zapewnić naszym klientom doskonałej jakości ekologiczne (100% recykling) produkty budowlane i ogrodowe. Lista produktowa marki Stella Green to przede wszystkim kratki drogowo-parkingowe, wiadra, kastry oraz obrzeża i palisady ogrodowe.

Dzięki temu, że posiadamy duży, nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie dostarczyć produkty wysokiej jakości, które zapewniają satysfakcję i zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów. W naszych produktach wykorzystujemy wykonany na miejscu regranulat PP i PE co daje nam stałą kontrolę nad jakością i ilością surowca. Wszystkie produkty Stella Green mogą być kolejny raz przetworzone, co zapewnia dalszą ochronę środowiska.

 

Galeria


Artykuły o tej firmie


Nowoczesne budownictwo jest coraz bardziej nastawione na...

Słowa kluczowe: stella green, eko kratka, plastikowa kratka, bordy, palisada, obrzeża, diy, podjazd, parking, droga do garażu, parking z kamieni, droga ppoż, retencja, teren biologicznie czynny, alternatywa dla kostki, parking z kostki, betonowe murki, garaż, ściezka, opaska wokół domu,