Pro-Wellness Sp.J. – ogrodowe spa Hot SpringAdres firmy:
42-510 Wojkowice Kościelne,
ul. Przeczycka 19,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 32 353 08 81
tel. kom. 609 202 198
Email: [email protected]
WWW: www.ogrodowespa.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 10:00-18:00
Wt: 10:00-18:00
Śr: 10:00-18:00
Cz: 10:00-18:00
Pt: 10:00-18:00
Sob: 9:00-14:00Pro-Wellness Sp.J. – ogrodowe spa Hot Spring

O firmie


Firma Pro-Wellness jest wieloletnim dystrybutorem markowych urządzeń wellness & spa w Polsce. Od 1997 roku udostępnia na rodzimym rynku fotele masujące topowych światowych producentów, najpopularniejsze na świecie ogrodowe wanny spa HotSpring czy wysokiej jakości grille marki Weber i Napoleon zgodnie z mottem „w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia”.

Profesjonalna obsługa

Pro-Wellness posiada dwa salony sprzedaży o łącznej powierzchni prawie 3000 m2, w których oprócz bogatej ekspozycji, znajdują się specjalne strefy do doświadczania, testowania i porównania różnych rozwiązań. Strefa testów wanien spa w Wojkowicach Kościelnych to jedyny w Europie Centralnej – HotSpring Experience Center, gdzie klientom udostępniona jest przebieralnia z prywatnym dostępem do wanien spa ustawionych zarówno w zainscenizowanym ogrodzie jak i wewnętrznej strefie kąpieli. Strefa testowania rozwiązań grillowych w Pro-Wellness to Akademia Grillweb w Wojkowicach Kościelnych gdzie regularnie odbywają się warsztaty kulinarne o różnej tematyce. W każdym z salonów można przetestować pełną ofertę foteli masujących oraz liczyć na pomoc i opiekę specjalistów, którzy podpowiedzą i przedstawią opcje indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta i jego całej rodziny.

Pro-Wellness jako eksperta branży określa dodatkowo fakt, że posiada swój własny, zawodowy zespół montażystów i serwisantów, którzy działają zarówno mobilnie na terenie całej Polski jak i dysponują profesjonalnym warsztatem stacjonarnym, gdzie składowane są części serwisowe przez nawet 20 lat od zakończenia produkcji urządzenia.

WWW: www.ogrodowespa.pl
WWW: www.pro-wellness.pl

 

Produkty i Usługi


Ogrodowe całoroczne wanny spa HotSpring to centrum hydromasażu i codziennej regeneracji. 45 lat doświadczenia marki i miano światowego lidera terapeutycznych i energooszczędnych rozwiązań gwarantuje regularne użytkowanie niezależnie od pogody.

Fotele masujące Pro-Wellness wśród których znajdują się zarówno modele klasyczne, relaksujące, jak i w pełni terapeutyczne. Wykorzystuje się w nich mechanizmy rolkowe i poduszki powietrzne. Dzięki temu urządzenia te wykonują wiele znanych technik masażu, m.in.: ugniatanie, masaż szwedzki, ugniatanie z ostukiwaniem, wałkowanie.

Grille i mobilne piece ogrodowe pracujące w wielu technologiach oferujące wszechstronne możliwości obróbki żywności od klasycznych steków, przez wędzenie, po przygotowywanie dań kuchni azjatyckiej i pizzę.

Modułowe baseny z przeciwprądem umożliwiają trening, rehabilitację i zabawę w wodzie z wykorzystaniem technologii Endless Pools. Mogą być dodatkowo wyposażone w zestaw do wiosłowania, rowerek podwodny, uprząż do nauki pływania czy taśmy do ćwiczeń. Poręcze umożliwiają wykonywanie ćwiczeń przy drążku oraz przymocowanie urządzeń do treningu wysiłkowego.

Ekskluzywne meble ogrodowe – piękne, łatwe w montażu, przyciągające oko meble modułowe o niespotykanym designie i rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Sauny infrared wykorzystujące promieniowanie podczerwone, które w medycynie ma bardzo długą tradycję. Dzięki temu ciało w dużo większym stopniu poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie.

Artykuły o tej firmie


06.12.2023 | Baseny, fontanny
Wyobraź sobie w pełni funkcjonalne i cieszące...
23.11.2022 | Baseny, fontanny
Własna strefa SPA to bez wątpienia komfort...

Słowa kluczowe: wanny całoroczne, wanny ogrodowe, prowellness, spa ogrodowe, fotele masujące, urządzenia wellness spa, paleniska quan garden, hot spring, grille, wanny z przeciwprądem, ogrody zimowe, pro wellness, pro-wellness,