Alukov Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
60-683 Poznań,
ul. Wiedeńska 1,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 61 82 81 444
Email: [email protected]
WWW: www.alukov.pl

Alukov Polska Sp. z o.o.

O firmie


Jesteśmy wiodącym producentem zadaszeń w Europie. Od momentu powstania firmy nieustannie stawiamy na innowacje i technologiczny rozwój w zakresie zadaszeń basenowych, SPA i tarasowych. Jesteśmy również szanowanym przywódcą międzynarodowo uznanego stowarzyszenia Inter Pool Cover Team IPC, które składa się z wykwalifikowanych producentów i akredytowanych detalistów zadaszeń basenowych.

Nasi klienci

Każdego roku oferujemy nowe rozwiązania techniczne i nowe modele zadaszeń, udoskonalone o atrakcyjne i często unikalne właściwości. Zadaszenia basenów produkowane przez ALUKOV a.s. są eksportowane i sprzedawane w całej Unii Europejskiej i innych krajach Europy, a także w Azji i USA. Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, bezpieczeństwo, uniwersalność, ponadczasowość projektowania i łatwość użytkowania.

Produkty i Usługi


Zadaszenia basenowe

Zadaszenie basenu czy wanny SPA w polskich warunkach klimatycznych to nie tylko wygoda, ale i oszczędność pieniędzy na ogrzewanie. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy modelami niskimi, średnimi i wysokimi.

Niskie zadaszenia idealnie spełnią funkcję ochronną i zabezpieczającą basen przed zanieczyszczeniami z otoczenia (np. opadającymi jesiennymi liśćmi itp.). Kolejną bardzo ważną funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa – dzięki systemowi zamków, oprócz możliwości całkowitego zamknięcia zadaszenia można je również zablokować. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe zabezpieczenie, które chroni dzieci i zwierzęta przed wpadnięciem do wody.

Zadaszenia średniej linii umożliwiają swobodne pływanie pod zamkniętym zadaszeniem, ale nie zaburzają w sposób radykalny panoramy ogrodu.

Natomiast zadaszenia wysokie zaprojektowane zostały z myślą o tych, którzy lubią korzystać z basenu przez cały rok. Są one na tyle wysokie i wygodne, że można pod nimi swobodnie chodzić i zapewniają dużo miejsca do spędzania wolnego czasu, w tym na spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną. W naszej ofercie dostępnych jest prawie 10 różnych modeli zadaszeń wysokich, dzięki czemu wybór jest naprawdę duży. Podobnie jak w przypadku poprzednich typów zadaszeń, segmenty zadaszenia można łatwo przesuwać i całkowicie otworzyć (np. kiedy chcemy w pełni wykorzystać piękną letnią pogodę), częściowo otworzyć lub całkowicie zamknąć (w przypadku złej pogody).

Zadaszenia tarasowe

Zadaszenia tarasu Corso posiadają lekką, a zarazem elegancką konstrukcję. Poprzez przemyślane rozwiązania techniczne w miejsce tradycyjnego poliwęglanu (w panelach przednich i bocznych) można zastosować bezpieczne szkło Connex 33.1. Zastosowanie szkła w konstrukcji doskonale współgra z naturalnością ogrodu.

Jednak największą zaletą konstrukcji Corso jest fakt, że ta zabudowa jest w pełni przesuwna. Przesunięcie wszystkich segmentów odsłania ochranianą przestrzeń, pozwala na kąpiel słoneczną i wypoczynek na świeżym powietrzu, a w trakcie upałów umożliwia całkowicie darmową, naturalną wentylację słonecznego pokoju i tarasu. Mobilność konstrukcji jest jedną z kluczowych korzyści płynących z systemu.

Zadaszenia Horeca

Linia zadaszeń tarasowych Horeca stworzona została z myślą o restauracjach, hotelach i kawiarniach. Dzięki tym zadaszeniom klienci przedłużają sezon ogródkowy, ponieważ można wówczas korzystać z przestrzeni w każdych warunkach pogodowych np.: w deszczu czy wietrze.

Artykuły o tej firmie


08.05.2020 | Baseny, fontanny
Basen w ogrodzie to doskonały sposób na...

Słowa kluczowe: alukov, alukov polska, zadaszenia tarasowe, zadaszenia basenowe, zadaszenia horeca, zadaszenia do basenu, zadaszenia na tarasy, zadaszone tarasy, zadaszone baseny, zadaszenie na basen, zadaszenie basenu, zadaszenie tarasu,