Stellmet S.C.Adres firmy:
41-600 Świętochłowice,
Metalowców 1b, c,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 795 566 548
tel. kom. +48 602 744 434
Email: [email protected]
WWW: weglik.eu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00Stellmet S.C.

O firmie


Firma Stellmet – skup złomu i metali kolorowych

Skup złomu i metali kolorowych firma Stellmet realizuje od 2010 roku. Swoją działalność rozpoczęła od skupu węglika spiekanego i stali HSS. Następnie do oferty dodano skup metali szlachetnych. Ugruntowana pozycja firmy na rynku, wynika z zaufania klientów zbudowanego na podstawie indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Firma nieustannie dba o rozwój swoich pracowników, który skutkuje niesłabnącym zaufaniem stałych klientów i ciągłym napływem nowych.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Jesteśmy firmą otwartą nawet na najbardziej nietypowe potrzeby klienta. Wyróżnia nas szybkość działania ograniczająca czas realizacji transakcji do niezbędnego minimum. Posiadamy własne środki transportu, dzięki czemu możemy sami odebrać od klienta złom, nie angażując go w dojazd do punktu skupu. Dzięki najnowocześniejszej generacji spektrometrom, dokonujemy analizy pobieranego materiału w miejscu jego odbioru. Wykonujemy również bardzo nietypowe zlecenia jak np. likwidacja firm. Otaczamy się wysokiej klasy specjalistami z różnych dziedzin, mającymi siedziby na terenie całej Unii Europejskiej, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług.

Działalność naszej firmy a ekologia
Skup metali traktowany jest przez firmę Stellmet nie tylko czysto pragmatycznie. Jest to dla nas również doskonały sposób aby zaakcentować proekologiczny charakter naszej działalności. Recykling nie tylko zapewnia nieprzerwany dostęp do wielu potrzebnych surowców, ale także uniezależnia nas od wpływów politycznych, mogących w każdej chwili zablokować dostęp do danego surowca, bądź też znacznie podnieść jego ceny.

Co konkretnie skupujemy?
W naszej ofercie znajdą państwo skup takich metali jak: węgliki spiekane, stal szybko schnąca różnego typu, metale szlachetne i rzadkie takie jak: srebro, platyna, tytan, wolfram czy molibden.
Więcej informacji na temat skupowanych przez nas metali oraz wszelkie sposoby nawiązania kontaktu z naszą firmą znajdą Państwo na stronie Internetowej www.weglik.eu. Mogą tam Państwo przeczytać również wiele ciekawostek na temat skupowanych przez naszą firmę metali. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga, na którym znajdą Państwo wiele ciekawostek na temat węglika spiekanego, metod recyklingu, i wiele innych.

Produkty i Usługi


Skup złomu i metali kolorowych


Słowa kluczowe: stellmet, węglik spiekany, recykling, ekologia, eko, skup, metale szlachetne, metale kolorowe