INPOL-KRAK sp. z o.o.Adres firmy:
30-831 Kraków,
ul. Kosiarzy 2 ,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 12 29 00 801
tel. kom. +48 602 183 990
Email: [email protected]
WWW: www.inpolkrak.com.pl

INPOL-KRAK sp. z o.o.

O firmie


Inpol Krak Sp. z o. o. powstało 1 kwietnia 1994 roku i zajmuje się sprzedażą stali.

Firma na początku działalności oferowała szeroki asortyment wyrobów hutniczych, takich jak pręty okrągłe, sześciokątne, kwadratowe i płaskie, zarówno walcowane, kute jak i ciągnione, a również blachy cienkie, grube, kształtowniki i rury. Z czasem spółka zaczęła się specjalizować w sprzedaży stali jakościowych. Od 1999 roku Inpol Krak poszerzył swoją ofertę o rury i profile precyzyjne. W trosce o lepszy jakościowo materiał oraz terminowość dostaw rozpoczęła się współpraca z producentami zagranicznymi, w wyniku czego rozwinęła się sprzedaż produktów wysokojakościowych. Obecnie spółka współpracuje z renomowanymi zagranicznymi producentami z Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, USA.

W kolejnych latach firma rozszerzyła swoją ofertę sprzedażową o folie poliestrowe APET i BOPET, a również folie PVC i wielowarstwowe folie polietylenowe Termoplast.
Folie sztywne oferowane przez Inpol-Krak przeznaczone są do produkcji opakowań metodą termoformowania, sztancowania oraz laminowania z innymi foliami. Folie poliestrowe typu APET oraz PVC posiadają świadectwo dopuszczające do kontaktu z żywnością, są zatem sprawdzonym materiałem do produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego. W ofercie firmy znajdują się najwyższej jakości folie do nadruku i laminacji.

 

Współpraca z najlepszymi firmami z branży opakowań oraz szeroka lista asortymentowa sprawiają, że Inpol-Krak w pełni zaspokaja potrzeby klientów oraz wymogi rynku.

Produkty i Usługi


Artykuły o tej firmie


07.08.2018 | Stal, wyroby stalowe
Konstrukcje budowlane, maszyny, konstrukcje ciągów logistycznych, ciągi...

Słowa kluczowe: