NOVOBUDOWAAdres firmy:
32-020 Kraków,
ul. Zaborska 1,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 12 307 65 62
Email: [email protected]
WWW: www.novobudowa.pl

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 14:00NOVOBUDOWA

O firmie


Jesteśmy firmą, która bezkompromisowo stawia na jakość. Naszym głównym celem jest oferowanie najlepszej jakości produktów idących w parze z najwyższym profesjonalizmem wykonania montażu. Począwszy od selekcji dostawców, z którymi współpracujemy, a kończąc na prawidłowym montażu i obsłudze posprzedażowej – przy każdym zleceniu staramy się dawać od siebie więcej niż robią to inne firmy.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ OD KONKURENCJI?

Priorytetem jest da nas prawidłowy montaż stolarki budowlanej. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce udzielamy pisemnej gwarancji szczelności montażu. Na naszej salonowej ekspozycji posiadamy prawdziwe ścianki budowlane, które symulują różne techniki montażu okien. Dzięki czemu w każdej chwili możemy pokazać klientom różne opcje prawidłowego montażu warstwowego, poprawnych mocowań mechanicznych oraz montażu w warstwie ocieplenia zademonstrowanego na przykładzie Ciepłej Belki Montażowej (CBM MARBET Bausystem).

PROFESJONALIZM I PASJA

Naszą pasją są nie tylko okna, ale również drzwi i bramy oraz wszystko, co się z nimi wiąże – techniki montażu, budownictwo energooszczędne i pasywne oraz systemy inteligentnego domu. W naszej ofercie znajdziesz m. in. energooszczędne okna PVC (okna PCV), okna aluminiowe, okna plastikowe, ponadto szereg możliwości wyboru spośród bram garażowych, rolet, żaluzji oraz drzwi zewnętrznych. Oczywiście, niezależnie od rozwiązań na jakie się zdecydujesz, najistotniejszy dla nas jest profesjonalny montaż.

OKNA – WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW W PARZE Z PROFESJONALNYM MONTAŻEM

Dobrej jakości okno to nie pojedyncze komponenty wykorzystane do jego produkcji (profil, okucie, szyby), ale cały misternie wykonany produkt, który ma za zadanie prawidłowo funkcjonować przez długie lata. Wychodzimy z założenia popartego wieloletnim doświadczeniem, że niezależnie od wybranego systemu okiennego, zawsze najistotniejszy jest montaż. W naszej firmie wysoka jakość produktów zawsze idzie w parze z profesjonalnym montażem. Pamiętaj, że niewłaściwy montaż nawet najlepszych i najdroższych okien przekreśli wszystkie korzyści, za które zdecydowałeś się zapłacić więcej.

DRZWI – JAKOŚĆ POTWIERDZONA DOŚWIADCZENIEM

Nieważne, czy jesteś inwestorem indywidualnym, który szuka najwyższej jakości drzwi w Krakowie do swojego wymarzonego domu, czy deweloperem zainteresowanym zakupem specjalistycznych drzwi przeciwpożarowych. W naszej ofercie znajdziesz drzwi zewnętrzne praktycznie wszystkich typów: aluminiowe, stalowe, drewniane oraz najnowszy trend rynkowy – kompozytowe, które będą Ci służyły długimi latami. Decydując się na naszą ofertę, będziesz miał do wyboru kilkanaście tysięcy możliwych kombinacji. Pomożemy wybrać dla Ciebie idealny model, rodzaj wykończenia, typy zastosowanych szyb i naświetleń, klamki, pochwyty, kolory, akcesoria itd. Współpracujemy tylko z wiodącymi producentami takimi jak Hormann, Wiśniowski, WIKĘD, KMT, PARMAX czy VIKKING.

BRAMY – WIELE WARIANTÓW WYKONANIA DOPASOWANYCH DO CIEBIE

W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystkie bramy garażowe oraz przemysłowe, jakie są dostępne na polskim rynku. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi producentami, takimi jak: Wiśniowski, Hormann, Mirola, KRISPOL oraz Novoferm. Ich produkty z czystym sumieniem możemy polecić naszym przyjaciołom. Nasza firma oferuje bramy, które są gwarancją wysokiej jakości, bezpieczeństwa i precyzyjnego wykonania.

ROLETY I ŻALUZJE – IDEALNIE DOPASOWANE DLA TWOICH OKIEN

Twoje okna wystawione są na mocno nasłonecznioną, południową ekspozycję? Odczuwasz nadmierny hałas dochodzący z ruchliwej ulicy? Chcesz dodatkowo zabezpieczyć swój dom przed wandalizmem lub potencjalnym włamaniem? Pomożemy wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

W naszej ofercie znajdziesz szereg możliwości wykonania rolet oraz żaluzji, które podniosą jakość Twojego życia i ochronią Twoje okna od wpływu niekorzystnych czynników zarówno w kwestii bezpieczeństwa jak i warunków atmosferycznych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA

Inspiracją i powodem do dumy jest dla nas to, że każdego roku pomagamy coraz większej liczbie inwestorów w podjęciu najbardziej optymalnych decyzji związanych z wyborem stolarki budowlanej najlepiej dopasowanej do każdego klienta. Zdecydowana większość naszych klientów poleca nas swoim bliskim. Spora część naszych realizacji jest efektem rekomendacji nas jako fachowców godnych zaufania. Pozytywny obiór naszych starań wśród Was to nasza laurka i motywator, który każdego dnia pracy każe nam się zastanawiać nad tym co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Produkty i Usługi


  • OKNA
  • BRAMY
  • SYSTEMY PRZESUWNE
  • DRZWI ZEWNĘTRZNE
  • DOM INTELIGENTNY
  • ROLETY ORAZ MOSKITIERY
  • SYSTEMY OSŁONOWE
  • ŻALUZJE
  • PROFESJONALNY MONTAŻ

Słowa kluczowe: novobudowa, okna novobudowa, okna kraków, oknakraków, oknakrakow, krakowskie okna, okna z krakowa, rolety oknakrakow.pl,