GERDA Sp. z o.o.Adres firmy:
05-806 Komorów,
ul. Sokołowska 49,
woj. mazowieckie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 22 329 10 30
Email: gerda.bh@gerda.pl
WWW: www.gerda.pl

GERDA Sp. z o.o.

O firmie


GERDA, to polska firma, która funkcjonuje na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, skupiając wokół siebie czołowych inżynierów i projektantów.

Produkty marki GERDA spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości i są kojarzone z niezawodnością i innowacyjnością pod kątem bezpieczeństwa dla domu. Opinia ta jest poparta szeregiem badań i certyfikatów (ISO 9001: 2015, NATO, Instytut Techniki Budowlanej, Państwowy Zakład Higieny), dzięki czemu firma zdobyła i wzmacnia zasłużoną renomę. 

Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców – GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów, stara się stale je udoskonalać, tak by sprostać wymaganiom oraz gustom naszych Klientów.

 

Dowiedz się więcej o Akademii GERDA:

www.akademiagerda.pl

Produkty i Usługi


- Drzwi do mieszkań
- Zamki
- Drzwi do domów
- Kłódki
- Bramy garażowe
- Stolarka aluminiowa

Galeria


Artykuły o tej firmie


09.12.2013 | Stolarka otworowa
Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów domu i mieszkania. Do wyboru odpowiedniego produktu należy podejść ostrożnie, ponieważ inwestycja w drzwi to jednorazowy wydatek na wiele lat. Trzeba również pamiętać, że drzwi to nie tylko odpowiednie skrzydło, ale również ościeżnica i zamki. O konsultację w tym zakresie poprosiliśmy Artura Więckowskiego z działu marketingu Gerda.
23.01.2018 | Stolarka otworowa
Wybór domu pasywnego oznacza inwestycję w poprawę jakości naszego życia. Bardzo ważnym elementem takiego budynku są okna oraz drzwi, którą muszą być szczelne i zapewnić minimum zużycia energii w trakcie eksploatacji budynku. Jakie drzwi wejściowe zatem wybrać, aby były one pasywne i energooszczędne?
Segmentowe bramy garażowe są najbardziej popularnym produktem w tym sektorze rynku. Klienci poszukują bram, które przede wszystkim są ciepłe, trwałe i estetyczne. Producenci zaś starają się zaproponować inwestorom bramy skrojone na miarę ich indywidualnych oczekiwań. Na co należy zwracać uwagę w kwestii zakupu bramy garażowej? Zapytaliśmy o to Piotra Kozłowskiego, specjalisty z firmy Gerda.
20.04.2015 | Stolarka otworowa
Podstawowe zadanie, jakie spełniać muszą drzwi wewnątrzklatkowe, to zapewnienie bezpieczeństwa lokatorom oraz zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem. Często sprzedawcy reklamują swoje produkty jako „drzwi antywłamaniowe”, ale niewielu z nas-klientów wie, co to tak naprawdę znaczy. Razem z ekspertem z firmy Gerda podpowiadamy, jakie parametry muszą posiadać drzwi, aby zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale i skutecznie odgrodzić nas od hałasów dobiegających z zewnątrz.
Marki Gerda nie trzeba nikomu przedstawiać. To uznany producent bezpiecznych drzwi i zamków, od lat dzierżący pozycję lidera na rynku. Warto jednak pamiętać, że Gerda posiada w swojej ofercie także nowoczesne i funkcjonalne bramy garażowe.
25.07.2017 | Stolarka otworowa
W dobie automatyzacji procesów przemysłowych coraz trudniej znaleźć na rynku produkty, które zaspokoją potrzebę posiadania rozwiązań wyjątkowych, skrojonych na miarę indywidualnych wymagań klientów. Czy jednak na pewno? Tej teorii zdaje się przeczyć nowość w ofercie firmy GERDA – drzwi do domów NTT, które idealnie łączą najlepsze cechy drzwi metalowych: solidną i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodność z estetyką oraz możliwością wyboru jednego z wielu wzorów, pogrupowanych w czterech nowoczesnych liniach wzorniczych.

Słowa kluczowe: