PTH KOWALSKI – SKUP ZŁOMU METALI NIEŻELAZNYCHAdres firmy:
Olsztyn,
al. Piłsudskiego 70,
woj. warmińsko-mazurskie


Kontakt:
tel. 89 533 71 98
tel. kom. 602 372 785
Email: [email protected]
WWW: www.pthkowalski.pl/

Godziny otwarcia:

24/7PTH KOWALSKI – SKUP ZŁOMU METALI NIEŻELAZNYCH

O firmie


PTH KOWALSKI – SKUP ZŁOMU METALI NIEŻELAZNYCH

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe inż. Piotr Kowalski działa na rynku od roku 1993. Jest to firma rodzinna, zajmująca się obrotem metali nieżelaznych i złomu stalowego. Priorytetem działalności przedsiębiorstwa jest dbałość o środowisko naturalne, co przejawia się w sortowaniu złomu i dalszego przekazywania go do recyklingu. Wysiłki na rzecz ochrony środowiska uwidaczniają się w wielkości odzysku opakowań (puszek) Al., sięgającej lokalnie 95 %. PTH Kowalski jest krajowym pionierem odzyskiwania puszek Al. metodą przemysłową. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną, terminową i rzetelną obsługę Klienta i współpracę z kontrahentami. Biuro firmy oraz główny punkt skupu usytuowany jest w Olsztynie, a w ścisłym centrum miasta czynny jest oddział dla małego i średniego Klienta. Kompleksowe wyposażenie gwarantuje najwyższe standardy obsługi. Klienci mają do swojej dyspozycji utwardzony plac o powierzchni 3000 m2, z wydzieloną strefą manewrową dla dużych pojazdów, parking oraz budynek biurowy.

Sprzęt i personel

Firma dysponuje sprzętem do obsługi rozładunku i załadunku złomu, w którego skład wchodzą wózki widłowe, legalizowane wagi: samochodowa (udźwig 60 ton), platformowe (udźwig 1 i 3 tony), drobnicowa do precyzyjnego ważenia małych ilości (udźwig do 15 kg). W zależności od potrzeb i oczekiwań wystawiane są też kontenery na złom (wymiary: 6 m długości, 2 m szerokości, 1,7 m wysokości). Wykwalifikowani pracownicy PTH Kowalski posiadają odpowiednie uprawnienia do cięcia złomu, jak też badania próbek spektrometrem, a firma zapewni własny transport w okolicach Olsztyna.

Skup materiałów

PTH inż. Piotr Kowalski prowadzi skup metali nieżelaznych oraz złomu stalowego, skupując złom aluminium, miedzi, mosiądzu, cynku, stali kwasoodpornej, ołowiu, puszek Al., złomu stalowego i kable w izolacji. Dodatkowo, prowadzony jest skup katalizatorów samochodowych, filtrów DPF oraz stali narzędziowych w postaci frezów, wierteł, narzynek, rozwiertaków i płytek węglików spiekanych, jak też molibdenu i wolframu.

Inne usługi

Przedsiębiorstwo świadczy również usługi ważenia samochodów, odpłatne dla Klientów zewnętrznych. Na terenie skupu prowadzone są również badania spektrometrem. Klienci zewnętrzni mogą odpłatnie zbadać skład chemiczny dostarczonych próbek.

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty znaleźć można na stronie www.pthkowalski.pl

Produkty i Usługi


Skup złomu metali niezależnych 

GaleriaSłowa kluczowe: kowalski, skup złomu, skup metali, metale niezależne, skup metali niezależnych,