Weranto Piotr GóreckiAdres firmy:
05-070 Sulejówek,
ul. Trakt Brzeski 148,
woj. mazowieckie

Obszar działania:
Warszawa, Sulejów, Pruszków i okolice – w promieniu 30 km od naszych oddziałów

Kontakt:
tel. 600 301 376
Email: [email protected]
WWW: www.weranto.pl

Godziny otwarcia:

Pon — Pt: 8:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 13:00Weranto Piotr Górecki

O firmie


Firma Weranto Piotr Górecki specjalizuje się w brukarstwie. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy zarówno kostkę brukową, jak też płyty ceramiczne. Poza produktami, firma oferuje także profesjonalne usługi brukarskie na terenie Warszawy, Sulejówka, Pruszkowa i okolic.

Firma Weranto posiada dwie lokalizacje – w Sulejówku oraz w miejscowości Reguły k. Pruszkowa. Oferta firmy obejmuje produkty oraz usługi, które kierowane są do odbiorców w promieniu 30 km od oddziałów firmy. Klientami Weranto są osoby i firmy m.in. z Warszawy, Sulejówka, Pruszkowa oraz innych okolicznych miast.

Cenione marki w atrakcyjnej cenie
Firma Weranto zajmuje się sprzedażą kostki brukowej. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można kostkę znanych i cenionych marek w atrakcyjnej cenie. Weranto oferuje także płyty ceramiczne.

Profesjonalne usługi brukarskie
Weranto to prężnie rozwijająca się firma, która poza produktami świadczy także kompleksowe usługi – od szczegółowej wyceny, poprzez indywidualny projekt, aż po profesjonalne przygotowanie podłoża oraz ułożenie kostki na posesji. W ramach prac przygotowawczych firma przeprowadza m.in.: odwodnienie, wyrównanie i stabilizację terenu.

Wyjątkowe projekty
W firmie Weranto pracują doświadczeni pracownicy, którzy układaniem kostki zajmują się od wielu lat. Pracownicy tworzą spersonalizowane oraz unikatowe projekty, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania swoich klientów. Firma stawia na solidność, dzięki czemu odbiorcy mają pewność właściwie ułożonej kostki brukowej, która będzie odpowiednio służyć przez wiele lat.

Szeroki zakres możliwości
Doświadczeni brukarze z firmy Weranto wykorzystują profesjonalny sprzęt oraz najlepsze materiały renomowanych producentów. Firma realizuje projekty klasyczne oraz projekty brukarstwa artystycznego. Przedsiębiorstwo przeprowadza układanie kostki brukowej m.in. na parkingach, alejach, placach, schodach, tarasach, ścieżkach ogrodowych w różnych kształtach i rozmiarach.

Produkty i Usługi


Produkty:

  • kostka brukowa
  • płyty ceramiczne

Usługi brukarskie:

  • szczegółowa, bezpłatna wycena
  • indywidualny projekt
  • profesjonalne przygotowanie podłoża (odwodnienie, wyrównanie i stabilizacja terenu)
  • układanie kostki brukowej

Artykuły o tej firmie


Firma Weranto oferuje profesjonalne usługi układania kostki...

Słowa kluczowe: weranto, weranto kostka brukowa, usługi brukarskie, płyty ceramiczne, układanie kostki brukowej, wycena kostki brukowej,