WATERR BLOCK – SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZLACYJNEAdres firmy:
Water Block Swiss Group Sp. z o.o. Warszawa 04-667,
ul. Trakt Lubelski 316,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 730 022 290
Email: [email protected]
WWW: www.waterblock.eu

WATERR BLOCK – SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZLACYJNE

O firmie


WATER BLOCK oferuje produkty hydroizolacyjne klasy premium, wykonane z najwyższej jakości surowców i będące gwarancją trwałości na lata. Kompletne rozwiązania systemowe, dedykowane dla takich elementów konstrukcyjnych, jak balkony, tarasy, dachy czy fundamenty, są owocem długoletniej współpracy technologów z Polski i Szwajcarii. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja materiałów hydroizolacyjnych przeznaczonych do balkonów, tarasów, dachów, basenów, łazienek i fundamentów. Są one antidotum na degradację konstrukcji, wynikającą z dużej wilgotności i sporej rozbieżności temperatur w ciągu roku. Nowoczesne materiały WATER BLOCK, dostosowane pod względem formuły, gwarantują dobrze zaprojektowaną i wykonaną oraz trwałą hydroizolację.

WATER BLOCK stworzył również gamę preparatów, zapewniających ochronę antykorozyjną przestrzeni wokół domu. W ofercie znajdziemy najwyższej jakości produkty, zabezpieczające powłokę konstrukcji stalowych i metalowych. Preparaty zostały stworzone z myślą o prostym, intuicyjnym użyciu. Mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.

Kolejnym ważnym obszarem działalności firmy są nowoczesne rozwiązania w zakresie wykończenia tarasów i balkonów – stopy i płyty tarasowe. Dzięki nim możliwe jest utworzenie tzw. tarasu wentylowanego – zyskującego na popularności rozwiązania, za sprawą którego pomiędzy izolacją a warstwą użytkową tworzy się przestrzeń, zapewniająca wentylację poszczególnych warstw tarasu. System jest łatwy w montażu i wytrzymały. Na specjalnych podkładach tarasowych, regulowanych kluczem, układa się płyty gresowe o grubości od 2 do 4 cm. Dzięki temu woda opadowa wpływa pomiędzy szczeliny między płytami, a następnie jest odprowadzana do wpustu lub na obróbkę okapową.

Produkty WATER BLOCK można zarówno zamówić online, jak i zakupić w sklepie stacjonarnym, znajdującym się w Warszawie.

Produkty i Usługi


  • Materiały hydroizolacyjne
  • Akcesoria hydroizolacyjne
  • Ochrona antykorozyjna
  • Materiały do wykończenia tarasu, balkonu, dachów odwróconych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://waterblock.eu/


Słowa kluczowe: izolacje, hydroizolacje, waterblock, system hydroizolacyjny, materiały wykończeniowe, hydroizolacja tarasów i balkonów, hydroizolacja fundamentów i piwnic, hydroizolacja basenów