WATER BLOCK – SYSTEM HYDROIZOLACYJNYAdres firmy:
Water Block Swiss Group Sp. z o.o. Warszawa 04-667,
ul. Trakt Lubelski 316,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. + 48 730 022 002
tel. kom. +48 730 022 702
Email: [email protected]
WWW: www.waterblock.eu

WATER BLOCK – SYSTEM HYDROIZOLACYJNY

O firmie


Biorąc pod uwagę warunki klimatyczne panujące w naszym kraju, duże amplitudy temperatur jak też rosnące zanieczyszczenie wód opadowych, systemy hydroizolacyjne, które są niezbędne dla zapewnienia ochrony budynków, czy też ich elementów przed wilgocią muszą być oparte o nowoczesne i trwałe rozwiązania techniczne. WATER BLOCK to seria produktów pozwalających na zabezpieczenie przed negatywnym działaniem wody i wilgoci nawet w najtrudniejszych warunkach.

Hydroizolacja tarasów i balkonów

Warunki pogodowe panujące w naszej części świata powodują, że ochrona okładziny tarasu czy balkonu przed zniszczeniem wymaga stosowania technik hydroizolacyjnych na najwyższym poziomie. Zastosowanie hydroizolacji na balkonie i tarasie po pierwsze spowoduje, że będą to konstrukcje trwałe i bezpieczne a po drugie będziemy chronić budynek przed przenikaniem wilgoci i przemarzaniem. Istnieje wiele różnych systemów zapewniających ochronę przed wodą i wilgocią. Ich właściwy wybór zależy od rodzaju podłoża, ale też od indywidualnych możliwości. Oferta WATER BLOCK obejmuje systemy dla balkonu i tarasu betonowego i zawiera wszystkie komponenty od termo i hydroizloacji poprzez maty i taśmy uszczelniające aż po dedykowane kleje do płytek oraz fugi.

Hydroizolacja fundamentów i piwnic

Izolacja chroniąca przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci na fundamenty budynku powinna być wykonana w niezwykle staranny sposób z najlepiej dobranych materiałów. Ich właściwe wbudowanie to najważniejszy warunek dający pewność, że problemy z wilgocią nie będą dotyczyć naszego budynku. Bardzo ważne jest też odróżnienie, czy fundamenty chronione mają być przed wilgocią, czy przed wodą.

Z kolei zawilgocenie piwnicy to problem uniemożliwiający jej pełne wykorzystanie. Istnieje wiele metod zabezpieczenia pomieszczeń piwnicznych – część z nich polega na hydroizolacji z zewnątrz budynku, podczas gdy inne przewidują prace od wewnątrz. W ofercie Water Block Swiss Group Sp. z o.o. znajduje się szeroki wachlarz produktów niezbędnych dla wykonania prac w tym zakresie. Są to rozwiązania systemowe, które składają się z szeregu produktów, których pełne zastosowanie, zgodnie ze sztuką budowlaną daje gwarancję stworzenia ochrony fundamentów i piwnic przed wilgocią.

Hydroizolacja basenów

Baseny pojawiają się dziś nie tylko jako miejsca publicznie dostępne lub wybudowane przy hotelach oraz ośrodkach rekreacyjnych. Coraz częściej na ich wybudowanie decydują się właściciele obszernych gruntów i ogrodów okalających domy. We wszystkich przypadkach duża część kosztów wybudowania basenu przypada na ich hydroizolację. Wycena tego procesu zależy od wielkości, jak też kształtu basenu. WATER BLOCK zapewnia na tym obszarze wszelkie najnowocześniejsze i ekonomicznie korzystne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie: www.waterblock.eu

GaleriaSłowa kluczowe: izolacje, hydroizolacje, waterblock, system hydroizolacyjny, materiały wykończeniowe, hydroizolacja tarasów i balkonów, hydroizolacja fundamentów i piwnic, hydroizolacja basenów