Bogumił Dołęgowski DACH-PROAdres firmy:
15-399 Białystok,
ul. Transportowa 9/20,
woj. podlaskie


Kontakt:
tel. kom. 504 231 890
Email: [email protected]
WWW: izolacja-piana-bialystok.pl

Bogumił Dołęgowski DACH-PRO

O firmie


Firma DACH-PRO zajmuje się dociepleniami budynków oraz izolacjami wszelkich obiektów. DACH-PRO działa w Polsce aktywnie od 2006 roku i od tego czasu firma zebrała ogromne doświadczenie w branży budowlanej. Oprócz branży izolacji posiadamy również wiedzę praktyczną i umiejętności w zakresie konstruowania dachów i ich pokrywania, dzięki znajomości dachów „od podszewki”, doskonale radzimy sobie z ociepleniami dachów i poddaszy pianą zamknięto-komorową jak i otwarto-komorową.

DACH-PRO skupia się głównie na województwie warmińsko-mazurskim, w okolicach siedziby firmy w Ełku – Białystok, Grajewo, Suwałki, Łomża, Ostrołęka, Augustów, Bielsk Podlaski, Bartoszyce, lecz ociepla domy też w całej Polsce.

Połączenie wyspecjalizowanej kadry aplikatorów oraz faktu, że instalacja pian natryskowych to najszybsza na świecie metoda ocieplania budynków, sprawia, że inwestycje ok. 200m2 potrafimy obsłużyć w ciągu zaledwie jednego dnia.

Demilec USA jest pionierem w dziedzinie izolacji natryskowych. Wyznacza światowe standardy, które inni próbują nieudolnie doścignąć. Historia Demilec USA trwa kilkadziesiąt lat, przez cały ten okres uczyli się wytwarzać jak najlepsze produkty. Teraz z dumą mogą powiedzieć, że udało się zmienić oblicze nowoczesnego budownictwa, które bezpośrednio przyczynia się do zmniejszenia kosztów utrzymania obiektów, klimatyzacji i ogrzewania, budynki są trwalsze, bezpieczniejsze, ekologiczniejsze i bardziej przyjazne dla człowieka i jego środowiska.

Demilec USA przykłada wielką wagę do środowiska, ekologii i energooszczędności. Zmniejszenie kosztów utrzymania budynków pozwala na zmniejszenie zależności klientów indywidualnych, społeczeństw i państw od organów zewnętrznych. Dzięki temu mieszkamy taniej i bezpieczniej. Zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego w urządzeniach grzewczych i klimatyzacyjnych sprawia, że mniej zużywamy paliw stałych, płynnych i gazowych, powietrze woda i gleba są czystsze. Na przykład w USA 12 000 000 plastikowych butelek nie trafiło na składowisko odpadów, lecz zostało wykorzystanych w procesie produkcji pian i powłok.

Natrysk pian i powłok to nowoczesna technika, polegająca na uruchomieniu reakcji chemicznej, dzięki której mieszane są dwa czynniki znajdujące się w osobnych beczkach. Reakcja ta przeprowadzana jest w reaktorze marki Graco, który jest zintegrowany na naszym samochodzie natryskowym. Do przeprowadzenia właściwej reakcji niezbędne jest precyzyjne określenie temperatury, ciśnienia i proporcji.

Produkty i Usługi


Produkty Demilec USA:

 • SEALECTION® 500
 • SEALECTION® PIP
 • SLAMLOK™
 • SEALECTION AGRIBALANCE®
 • ECO-PUR® PIP
 • POLIMOCZNIK U-297
 • DEMILEC APX™
 • HEATLOK® SOY HIGH TEMP
 • MAXGUARD®
 • HEATLOK SOY® 200
 • SLAM™ 210
 • BLAZELOK™

GaleriaSłowa kluczowe: piana natryskowa, ocieplanie pianą natryskową, izolacje, izolacja, natrysk pianki, docieplanie budynków, dach-pro, dach pro, izolacja dachu, ocieplenie poddasza, izolacja ścian, izolacja fundamentów, izolacja akustyczna, izolacja elewacji, izolacja posadzek, izolacja natryskowa, ocieplanie podłóg