Stop – Ptak Maciej RudnickiAdres firmy:
54-413 Wrocław,
ul. Klecińska 5,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 71 327 42 88
tel. kom. +48 501 174 475
Email: [email protected]
WWW: www.stopptak.com.pl

Stop – Ptak Maciej Rudnicki

O firmie


STOP-PTAK – firma dostarczająca elementy zabezpieczeń do ochrony przed ptakami

Firma STOP-PTAK od ponad 20 lat dostarcza na rynek najwyższej jakości zabezpieczenia do ochrony przed ptakami, zarówno dla odbiorców profesjonalnych, jak też dla klientów detalicznych. Jej rozwiązania są bardzo popularne zarówno wśród architektów i zarządców nieruchomości, specjalistycznych firm wykonujących prace porządkowe oraz DDD. Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą, montażem różnego rodzaju zabezpieczeń mechanicznych. Przy produkcji zabezpieczeń stosowane są materiały najwyższej jakości, dlatego też moduły STOP-PTAK są odporne na działanie słońca, mrozu, wilgoci i wszelkich niekorzystnych czynników atmosferycznych. Moduły zabezpieczające zbudowane są z poliwęglanowej podstawy z osadzonymi w niej prętami lub spiralami ze sprężynowej stali nierdzewnej AISI 302 wg. normy 1.4310. W innych wariantach STOP-PTAK oferuje zabezpieczenia wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej lub całkowicie z poliwęglanu (te ostatnie do zastosowania np. w strefach wysokonapięciowych).

Wśród oferty znajdą państwo:

Kolce zabezpieczające – to idealna opcja dla tych, którzy nie życzą sobie siadania i gniazdowania ptaków w miejscach, w których ich obecność jest niepożądana. Atutem rozwiązania jest to, że kolce skutecznie przeganiają i ograniczają dostęp, a tępe zakończenia nie ranią ptaków. Ten rodzaj zabezpieczeń charakteryzuje się także wygodnym montażem , dlatego też jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych rozwiązań na całym świecie.

Spirale zabezpieczające – to zabezpieczenia składające się z wygiętych w okrągłe lub owalne kształty odcinków drutu zamocowanego na poliwęglanowych podstawkach. Ułożone blisko siebie elementy metalowe tworzą podłużną spiralę. Po zamontowaniu ich działanie jest bardzo podobne do opisanych wcześniej kolców – ptaki mają uniemożliwiony dostęp do zabezpieczonych w ten sposób miejsc na elewacji budynku.

Siatki ochronne i zabezpieczające – doskonale sprawdzają się do ochrony przed obecnością ptaków w przestrzeniach półotwartych (np. w wnękach, narożach elewacji, konstrukcjach dachu). STOP-PTAK oferuje siatki o równych rozmiarach oraz gotowe zestawy do samodzielnego montowania na balkonach.

Listwy zabezpieczające – to maty z kolcami zabezpieczające balustrady i inne powierzchnie przed przebywaniem ptaków i innych zwierząt. Stożkowe kolce są bardzo gęsto rozmieszczone, co jest warunkiem skutecznej ochrony. Szeroka gama dostępnych kolorów pozwala w bardzo dyskretny sposób zabezpieczać wiele powierzchni. Produkt ten doskonale sprawdza się do ochrony płotów, murków, gzymsów, parapetów przed dostaniem się do wnętrz zwierząt takich jak koty, kuny czy wiewiórki.

Ruchome pręty– są idealnym rozwiązaniem służącym do ochrony wszystkich parapetów i barierek balkonowych, a innych miejsc. Składają się z dwóch równoległych względem siebie (w odstępie 5 cm) prętów z metalu, umocowanych na dwóch podstawach oddalonych od siebie o 50 cm. Rozwiązanie to uniemożliwia ptakom lądowanie i siadanie w miejscach gdzie zostały zastosowane pręty. Na szczególną uwagę zasługuje wariant tzw. „Daddi long legs”, który zapewnia ochronę przed większymi ptakami. Takie rozwiązanie stosowane jest często na łodziach, latarniach ulicznych, antenach, alarmach, klimatyzatorach, silosach zbożowych, na powierzchniach dachów itp.

Zabezpieczenia wizualne – to naklejki na szybę z sylwetką ptaka drapieżnego naturalnej wielkości. Wykorzystywane są w oszklonych biurowcach, ekranach akustycznych wzdłuż tras szybkiego ruchu w miastach i poza miastami, a także na wszelkich innych szklanych lub lustrzanych powierzchniach, skąd chcemy przepłoszyć przelatujące ptaki.

Produkty i Usługi


  • Artykuły do ochrony przed ptakami
  • Kleje montażowe i akcesoria
  • Odstraszacze innych zwierząt
  • Preparaty czyszczące i dezynfekcyjne

Słowa kluczowe: zabezpieczenia przed ptakami, stop ptak, artykuły do ochrony przed ptakami, odstraszacze zwierząt, kolce zabezpieczające, spirale zabezpieczające, listwy zabezpieczające, siatki na ptaki, siatki na balkon, zestawy zabezpieczające balkony, akcesoria do siatek, kolce na ptaki, kolce plastikowe,