Dorken Delta Folie Sp. z o. oAdres firmy:
03-289 Warszawa,
ul. Ostródzka 88,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 798 08 21
Email: [email protected]
WWW: www.dorken.pl

Dorken Delta Folie Sp. z o. o

O firmie


125 lat doświadczenia firmy, która stawia na jakość i innowacyjność jest najlepszą rekomendacją. Firma Doerken to niekwestionowany lider wśród producentów membran i folii budowlanych. produkty, na każdym etapie produkcji poddawane są stałej i surowej kontroli , gwarantują trwałe funkcjonowanie i długą żywotność.

Produkty firmy zawsze dostosowane są do obowiązujących norm i przepisów, są to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązania.

Produkty i Usługi


DELTA® to również rozwiązania systemowe. Doerken dostarcza kompleksową ofertę od piwnicy po dach od rozwiązań wielkopowierzchniowych po niewielkie detale. Pozwalają one na poprawienie mikroklimatu w pomieszczeniach, zmniejszenie zużycia energii oraz są bardzo proste w zastosowaniu.
Do wyboru inwestora pozostają produkty dedykowane na:

• dachy zielone,

DELTA®-TERRAXX system o wysokich parametrach wytrzymałościowych na powierzchnie poziome i pionowe odporne na nacisk.

DELTA®-FLORAXX TOP folia drenażowa akumulująca wodę, zintegrowana z geowłókniną i odporna na nacisk.

DELTA®-FLORAXX wytrzymała folia kubełkowa o wysokiej wydajności drenażowej.

• dachy skośne,

Szeroki wybór membran dachowych:

DELTA®-MAXX X wodoszczelna i trudna do rozdarcia zaawansowana membrana wstępnego krycia. Trójwarstwowa i oczywiście wodoodporna.

DELTA®-MAXX trudnopalna membrana wstępnego krycia odporna na rozdarcia i całkowicie wodoszczelna.

DELTA®-MAXX PLUS energooszczędna, wodoszczelna membrana wstępnego krycia, pozwala na obniżenie zapotrzebowania na ciepło o 9

DELTA®-FOXX i jej wersja PLUS stworzona do dachów z pełnym deskowaniem, odpowiednia dla ekstremalnych warunków pogodowych, z tzw. efektem lotosu (szybkie ściekanie wody).

W ofercie znajduje się jeszcze wiele rodzajów membran od termostabilnych po membrany ze zbrojeniem. A także warstwy rozdzielające jak DELTA®-TRELA PLUS chroniąca przed wilgocią i korozją dachy blaszane wentylowane. Doerken do dachów skośnych oferuje też folie paroizolacyjne wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Przykładem jest DELTA®-REFLEX Odporna na rozerwanie wiatro- i paroizolacja składająca się z wysoce elastycznego materiału 4-warstwowego.

• ściany i fasady,

Membrany elewacyjne DELTA® zapewniają optymalną ochronę izolacji, konstrukcji elewacyjnych zarówno z otwartymi i zamkniętymi fugami. Izolują z zewnątrz i skutecznie odprowadzają wilgoć z wnętrza pomieszczeń.

DELTA®-FASSADE COLOR nowość oferująca szeroką gamę barw, przeznaczona do łączenia z drewnem, metalem, szkłem, a nawet plastikiem.

DELTA®-FASSADE S PLUS/ DELTA®-FASSADE S oddychające trwałe i wodoodporne dzięki niezawodnym właściwościom polaru.

DELTA®-MAXX PLUS energooszczędna membrana dachowa i podkładowa może być również stosowana jako membrana elewacyjna.

DELTA®-VENT N PLUS/ DELTA®-VENT N również może byćstosowana jako membrana elewacyjna.

• fundamenty

Do ochrony fundamentów przewidziano szereg rozwiązań. W ofercie znajdują się: systemy drenażowe, maty ochronno-drenażowe, hydroizolacja, ściany fundamentowe i pozioma izolacja fundamentów. Wszystko w ramach zaawansowanych rozwiązań systemu DELTA®. Przykładem jest DELTA®-THENE pionowa i pozioma izolacja powierzchniowa np. piwnic, balkonów, tarasów lub ścian pomieszczeń narażonych na zawilgocenie.

Na stronie firmy Doerken inwestorzy i architekci z łatwością odnajdą specyfikację techniczną produktów i stosowne pliki do pobrania. Dla zainteresowanych nie brakuje też praktycznych porad i wskazówek montażu.

Więcej na www.doerken.pl

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: dorken, pokrycia, dachy, pokrycia dachowe, membrany dachowe, membrany, delta,